OSK Herkules

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Jana Heweliusza 11/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - ocena nowy temat Chcesz zdać to idź do Herkulesa, Proste
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Władysław - ocena Z ręką na sercu mogę polecić naukę w OSK Herkules. Zarówno pod względem...
~Władysław
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2023

Joanna.P - opinia Bardzo polecam osk herkules , jest to szkoła z naprawdę świetnymi...
~Joanna.P
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Krzysztof Jaskulski - opinia Profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu, jestem bardzo zadowolony...
~Krzysztof Jaskulski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Maria - opinia Polecam wszystkim OSK Herkules, cudowna szkoła i profesjonalni instruktorzy....
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Sergei - opinia Świetna szkoła! Szkolenie jest głębokie i szczegółowe. Wygodne przygotowanie...
~Sergei
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Anna - opinia Polecam serdecznie , świetne podejście do kursanta i nauczenie . Szczególnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Roksolana Melnyk - opinia Jestem bardzo zadowolona nauki w szkole OSK Herkules. Zdałam za I razem...
~Roksolana Melnyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Wiktoria - opinia Łatwe i zrozumiałe przekazywania wiedzy. Przygotowanie pod egzamin do PORD...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Julia Stepnowska - opinia Serdecznie polecam tą szkołę nauki jazdy w Gdańsku. Zajęcia teoretyczne...
~Julia Stepnowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2022

Artur. S - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, łatwość przekazywania wiedzy. Polecam z całego serca....
~Artur. S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Julia - opinia wątek zamknięty W OSK Herkules wykupiłam wyłącznie dodatkowe jazdy przed moim czwartym...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Sylwester - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie polecam ośrodek szkolenia kierowców w Gdańsku o nazwie...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Polecam OSK Herkules każdemu z czystym sumieniem. Egzamin zdany za pierwszym...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Jeździłam z kilkoma instruktorami, każdy z instruktorów był zaangażowany w...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkole nauki jazdy. Szkolenie teoretyczne odbywa się w centrum...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Do Herkulesa trafiłam z polecenia. Mój znajomy zachwalał ten ośrodek robiąc...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Karina Ponto - opinia wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny i to za pierwszym podejściem!!Tak jak...
~Karina Ponto
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Kacper - opinia wątek zamknięty Zdałem egzamin praktyczny i teoretyczny. Wybrałem kurs popołudniowy, jazdy...
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Michala Sabina - opinia wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem egzaminy wewnętrzne i te państwowe. Byłam na kursie...
~Michala Sabina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry