Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdane dzięki Panu MARKOWI wątek zamknięty Dzięki Panu Markowi zdałam egzamin państwowy.Pan Marek jest cierpliwym i...
~Asik31
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Z całego serca mogę gorąco wszystkim polecić tą szkołę. Kurs odbyłam z Panem...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2014

Pan Marek Kotowicz wątek zamknięty Gorąco Polecam Pana Marka ludziom, którzy chcą nauczyć się jeździć! Rzetelne...
~M.K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2014

Pan Włodzimierz Maćko!!! wątek zamknięty Świetny człowiek i instruktor! Polecam serdecznie każdemu, wybierając tą...
~Królowa szos
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Pan Marek Kotowicz wątek zamknięty EGZAMIN zdany za PIERWSZYM razem! Bardzo polecam Pana Marka jako fachowca,...
~krystian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Pan Marek Kotowicz oraz Pan Andrzej Pijanowski wątek zamknięty Bardzo dziękuje obojgu tych panów ponieważ ich starania zaowocowały prze...
~Maciej F
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Instruktor: Marek Kotowicz wątek zamknięty Po trzech nieudanych egzaminach postanowiłam zapisać się do szkoły jazdy...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

PAN MAREK KOTOWICZ I PAN ANDRZEJ PIJANOWSKI- MISTRZOSTWO wątek zamknięty Polecam jak najbardziej tą szkołę jazdy, zrobili ze mnie kierowcę a to duży...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Instruktor: Marek Kotowicz wątek zamknięty Szczerze polecam całą szkołę jak i samego instruktora, świetne przygotowanie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Pan Marek Kotowicz wątek zamknięty Polecam wszystkim Pana Marka jako instruktor. Potrafi świetnie przygotować do...
~Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2013

Polecam wątek zamknięty Jeździłam z panią Małgosią Krause i z panem Markiem Kotowiczem. Polecam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Opinia zadowolonej kursantki:) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę! Profesjonalna kadra, zwłaszcza Pan Marek:)...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Instruktor: Marek Kotowicz wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim zarówno szkołe jak i samego instruktora Pana...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Polecam ośrodek Jędrek i instruktorkę PANIĄ GOSIĘ wątek zamknięty 5 lat temu zapisałam się na kurs do pewnego pana w moim mieście Władysławowie...
~Izabella
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

PAN MAREK KOTOWICZ .... wątek zamknięty .... brak mi słów by opisać jak wiele przez tak krótki czas współpracy dał mi...
~KAROLINA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

MAREK KOTOWICZ - MISTRZ! wątek zamknięty Jazda z Panem MARKIEM KOTOWICZEM - czysta radocha! Pogada, pośmieje się,...
~Dawid T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

MEGA PETARDA!! wątek zamknięty Najlepsi w Gdyni! Nie ma lepszych! Kurs naprawdę szybki i można się wiele...
~Dawid T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Pani Małgorzata Krauze wątek zamknięty Witam Serdecznie Gorąco polecam P.Małgorzate. Naprawdę bardzo dobry...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

"Jędrek" Ośrodek Szkolenia Kierowców wątek zamknięty Polecam szczerze ,ten ośrodek .No i oczywiście Pana Mareczka...
~Becia kursantka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Pani Małgosia Krauze wątek zamknięty Jestem fanką Pani Małgosi Krauze. Bardzo dobry instruktor i świetny człowiek....
~Ewa S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

120

wątków

do góry