Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia Alekseeva - opinia Polecam z całego serca szkołę PioCar! Miałam szczęście pojeździć z Panem...
~Julia Alekseeva
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Wiktoria Korczyk - opinia wątek zamknięty Najlepszy wybór jaki mogłam podjąć! Indywidualne podejście, świetna atmosfera...
~Wiktoria Korczyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Kursant 12 - opinia wątek zamknięty Po kursie w tej szkółce zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Serdecznie...
~Kursant 12
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Duzo cierpliwosci i profesjonalne podejscie:) zdane za 1wszym
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka!! Super instruktorzy, cierpliwi i wyrozumiali. Bardzo polecam
~Ola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Kamila Żbikowska - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka w Gdyni:) Pan Piotr i Pan Łukasz są bardzo cierpliwi,...
~Kamila Żbikowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Aaaa - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła . Super atmosfera, dokładne przygotowanie, cierpliwi...
~Aaaa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy. Egzaminy zdane za pierwszym razem....
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Szymon - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkółkę! Jeśli chodzi o przygotowanie do teorii i praktyki,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Konrad - opinia wątek zamknięty Szkoła bardzo dobra, atmosfera przyjemna, kontakt z instruktorami bardzo...
~Konrad
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Za kilka dni czeka mnie wewnętrzny egzamin praktyczny, a to już ostatni krok...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy chcą zdać prawo jazdy!!! Niesamowicie spokojni...
~Julia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Hanna S. - opinia wątek zamknięty To napewno była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu wybrać ten ośrodek...
~Hanna S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Trafiłem tutaj z polecenia znajomych i nie zawiodłem się. Wybrałem kurs z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Nauka praktyczna jeszcze w toku ,ale już teraz szczerze mogę polecić. Dzięki...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam!!!!!!!Instruktorzy przygotowują nie tylko do egzaminu ale do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Cały kurs trwał niecałe dwa miesiące, zajęcia teoretyczne przebiegły w bardzo...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Estera - opinia wątek zamknięty Nie dość, że świetne podejście do podopiecznych, to same zajęcia (i egzamin...
~Estera
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Miałem okazję jeździć z Piotrem, Łukaszem i Arkiem. Każdy instruktor trochę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Kurs teoria w domu zaczęłam we wrześniu ubiegłego roku. Trochę późno zaczęłam...
~Paulina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry