Serdecznie polecam OSK RONDOBIS.Przemiłe Panie w biurze.Zawsze uśmiechnięte i bardzo pomocne.Wspaniały wykładowca Pan MAREK MARCINIEC.Uczestniczenie w wykładach,które prowadzi to czysta przyjemność.W sposób prosty i z humorem potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę.Zawsze znalazł dla mnie czas,żeby porozmawiać.W chwilach zwątpienia dodawał mi otuchy i wiary w siebie.Dzięki Panu Markowi osiągnęłam tak dużo.No i egzamin z teorii zdałam bez problemu za pierwszym podejściem.Taki wykładowca to skarb.Jeszcze raz dziękuje Panie Marku!Miałam przyjemność uczyć się praktyki u dwóch instruktorów.Pierwszy- PIOTR TKACZ uczył mnie od podstaw.Był cierpliwy,wyrozumiały i bardzo dobry.Nauczył mnie bardzo dużo.Super instruktor!Drugi- JACEK WIŚNICKI jest niesamowity! Potrafił w krótkim czasie nauczyć mnie na takim poziomie,że zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem!!!!!Wierzył we mnie do końca i był ze mną podczas egzaminu.Super instruktor! Dziękuje Ci Jacek!SZCZERZE POLECAM OSK RONDOBIS!Gdyby miała drugi raz wybrać ,to bez wahania wybrałabym tylko i wyłącznie RONDOBIS! POZDRAWIAM!