Osobiscie kupilem w tym sklepiej ok 5 par butow w cenie 80-150zl, glownie adidasy i eleganckie buty.
Zadna, absolutnie zadna nie wytrwala dluzej, niz 3 miesiace,
a ostatnia para rozleciala sie po 2 tygodniach!
Nie jestem sportowcem, mam dziecko, chodze glownie po utwardzonym podlozu, nie biegam, bo sportowcem rowniez nie jestem.
O buty raczej dbam, o czym moze swiadczyc zywotnosc moich poprzednich butow (rebooki 6 lat!). Niestety moi znajomi i rodzina rowniez tam kupowali i zazwyczaj rowniez 3 miesiecy buty im nie przezywaly. Buty sie rozchodzily, gdzie tylko sie dalo, rowniez w podeszwach porafia sie robic dziury na wyloy! Ostatnim razem byl to rozklejony caly przod, tak, ze bylo widac cala stope, a butem mozna bylo niczym klaskac. Niestety rzadko uznaja reklamacje, twierdzac, ze po stwierdzeniu usterki buta, nie zaprzestalem odrazu chodzenia w nich (faktycznie, latalem z palcami na wierzchu :/)!! Fakt, obsluga bardzo mila i pomocna, duzy asortyment, ale na tym sie konczy! Po krotkich obliczeniach, wyjdzie o wiele taniej kupujac buty za kilka set zlotych w ciagu roku! Sprawe moja kieruje na policje, bo co miesiac-3 nowych butow za przeszlo 100zl kupowac nie bede!