Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniałe miejsce, jestem zadowolona. wątek zamknięty Polecam wszystkim to centrum. Miło, czysto, intymnie i bardzo profesjonalnie....
~Marta K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

Nie zawiodłam się. Fale radiowe to rewelacja. wątek zamknięty Chodzę do OTC na zabiegi fal radiowych. Muszę przyznać że efekt jest...
~Mirka z Gdyni
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2008

Z pewnością miejsce i zbiegi godne polecenia. wątek zamknięty Muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona komplesowością programu, kompetencją...
~Joanna Nowakowska
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2007

Bardzo miłe miejsce! :)))) wątek zamknięty Zabiegi naprawdę godne polecania!!!! ;] Już po 5 zabiegach widoczna jest...
~eV
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

super miejsce super obsługa wątek zamknięty Jestem klientka tego salonu. Na uwagę załuguje przede wszystkim...
~Dorota
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lipca 2007

wyjątkowe miejsce wątek zamknięty miejsce, gdzie nic i nikt nie przeszkadza a wszystko pomaga i w wypoczynku i...
~kasia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

POLECAM !!! wątek zamknięty Witam, korzystałam z zabiegów EMS i muszę przyznać: warto, efekty są...
~Joanna
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lipca 2008

stała klientka - z podziękowaniami wątek zamknięty jestem klientką OTC od 09 2007 r. Zabiegi biore w sposób ciągly z...
~Halina z Gdyni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Dla mnie to był szok !!! wątek zamknięty Jednym słowem REWELACJA !!! Tego nie da się opisać słowami, to trzeba po...
~Renata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 marca 2008

Jestem pod wrazeniem ! wątek zamknięty Witam, wlasnie bylam na probnym zabiegu "radiowym" w tej firmie. Jestem pod...
~Jola N.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 lutego 2008

chciałabym iść wątek zamknięty Kochani chciałabym iść ale się cholernie wstydzę!!!!POMOCY nigdy tam nie...
~kasia
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

Po prostu super wątek zamknięty Jeśli szukacie skuteczności, odprężenia, relaksu i spokoju....to polecam to...
~Rebeca
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 października 2007

Polecam, bo jest efekt a cena w normie. wątek zamknięty robilam juz rozne cuda. Od herbatek po ultracontura. Zdecdowalam sie na te...
~Janka z Gdyni
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

spa na 5!!! wątek zamknięty naprawdę warto odwiedzić OTC online przy ul.Kopernika w Gdyni.Usługi warte...
~dancemusic1
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

Super przyjemne miejsce wątek zamknięty Finansowo - spokojnie. MIejsce - naprawdę doskonałe. No i fachowość. Sprzęt...
~Piotr
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
195

postów

95

wątków

do góry