Widok

Oak

Waterlane Oak Temat dostępny też na forum:
Kompleks domów jednorodzinnych powstanie w dzielnicy Gdańska należącej do pasa nadmorskiego, stąd przyszli mieszkańcy blisko będą mieli na plażę i do brzeźnieńskiego parku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kameralna zabudowa, w otoczeniu panuje spokój. Jednocześnie dzielnica oferuje kompleksową infrastrukturę: szkoły, przedszkola, jednostki ochrony zdrowia, rozbudowaną ofertę handlową i ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ceny za domki

Czy ktoś z Państwa otrzymał juz oferte cenowa?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy znane są już Państwu ceny domów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak, od 1 505 000, jest na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OŁK

ja bym nazwał to osiedle "garaż park", bo obok będzie budowany "kobieli park" a dąb pewnie i tak uschnie...
A nazwa "Garaż park" tak na przekór, bo nie ma na osiedlu garażu a nawet miejsca dla gości a wokół jest ze 300 innych, różnych garaży...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Taki zorientowany jesteś, to wskaż mi osiedle/kompleks domków szeregowych, gdzie są miejsca parkingowe przeznaczone wyłącznie dla gości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka cena ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny zaczynają się od 1 400 000 PLN i w górę. Bardzo małe ogródki, tylko 34 M2 :( jak pisadzisz tuje to do dyspozycji zostaje Ci połowa "ogrodu".
Niech kupują warszawiaki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny powinny przekroczyć 2 000 000.

Lokalizacja i inwestycja bardzo prestiżowa, pełna przepychu i elegancji z bogatą historią. Okolica uosabia te same wartości. W pobliskich sklepach spożywczych widać szyk i styl. Nie ma tutaj mowy o kompromisach. Na wykończenie trzeba będzie wydać jeszcze 1 000 000. Już nie chodzi o to by się komuś pokazać, wykończenie domu będzie nam przypominać ile jesteśmy warci.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

rzeczywiście bardzo "prestiżowa"

a elegancja to aż się wylewa w pobliskim lasku i na garażach. Historia tego miejsca jest taka, że były tam bagna !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zauważyłeś, że np. kiedyś za Zieloną Bramą w Gdańsku, zaczynał się horror? A jak jest teraz? Tak samo jest w tej części Brzeźna, zmienia się i to w bardzo szybkim tempie. Powstają kolejne inwestycję, będzie pięknie, bo to piękna dzielnica z piękną historią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej cenie to już lepiej rozważyć zakup inwestycji poniżej. Duże ogrody, strumyk i bardziej prestiżowa okolica niż garaże i biedronka po sąsiedzku.

https://www.otodom.pl/pl/oferta/prestizowe-domy-w-zabudowie-blizniaczej-w-gdyni-ID49PYf.html#9f5627082f
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

lokalizacja

Podpowiadasz coś w innym mieście, a mi akurat zależy na Brzeźnie, jak wiesz o innych domach w tej dzielnicy Gdańska to śmiało! Naprawdę jestem zainteresowana. Jak na razie to nie widzę konkurencji dla nich, bo duża inwestycja obok Inwest Komfortu, to mieszkania za znacznie wyższą cenę, zatem wybór znikomy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość wykonania

Bardzo ładna architektura jak na mój gust. Tak się składa że obserwowałem proces budowy od samego początku. Ciekaw jestem jakości wykończenia, więc jeśli ktoś ma dopiero odebrać lokal, to chętnie pomogę przy odbiorze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry