Widok

Obiad w Gdyni

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Kilka razy w tygodniu jem na mieście (najczęściej w okolicach Świętojańska - Władysława IV, czasem w Rivierze), zazwyczaj między 15 a 17 - po pracy albo w przerwie. Czy ktoś podobnie? Bo zaczyna mi się nudzić samej i chętnie zaproponuję swoje towarzystwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Mikronezja
ale to Sam miał gotować, bo się brzydzi jadać w restauracjach
no chyba że Halewicz też preferuje domowe obiadki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że Pan H na pewno to potrafi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mowisz z autopsji? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, czyli nie wiem na pewno, ale podejrzewam, że nie tylko "w gębie" jest mocny ;). Sam niech się wypowie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@user1234 nie z autopsji, a z własnego doświadczenia *_*

@Mikronezja - częściej jadam w mieście, niż w domu, prawda:) Czy umiem gotować? Tak, umiem^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doszedłem w życiu do punktu, w którym zadaję sobie to pytanie i nijak nie potrafię na nie racjonalnie odpowiedzieć o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, user1234, teraz już wiesz i możesz coś z tą wiedzą zrobić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie dlatego chodzą w szpilkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kosmicgirl

Ja teraz niczego nie ugotuje, bo mnie zwyczajnie nie ma. Dam pierwszeństwo Hal'owi więc jak się postara, to trafi przez żołądek do serca ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do serca przez żołądek? o_O Nie od tej strony Sam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uzgodnijcie może od której strony zatem ^^ Może gotować nie będziesz musiał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sam
obojętnie od której strony uzgodnią
to i tak jeść muszą
i tu wracamy do punktu wyjścia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje się że Hal lubi na mieście, to się dobrze zgadają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry