Widok

Obiad/spacer za gda

Witam wszystkich
z racji tego, ze idzie wiosna szukam w fajnych ciekawych miejsc, do ktorych moznaby wyskoczyc po poludniu/w weekend na pyszny obiad i przy okazji spacer gdzies na lonie natury. Na trojmiescie był artykul na ten temat sprzed dwoch lat, ale nie wiem czy nadal jest aktualny. Jaki miejsca/obiekty mozecie polecic? Pozdrawiam Forumowiczow :)

PS mamy dwójkę dzieci i pieska i jezdzimy wszedzie z nimi także prosze to tez uwzglednic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może Kaszuby: proponuję Przywidz :) Z Gdanska jedzie się ok. 40 minut. Przepiękne jezioro, wzgorza i fajne ścieżki - myśle, że będziecie zadowoleni :) Jesli chodzi o miejsce na obiad to zdecydowanie polecam moje nowe odkrycie: Restaurację ZIelona Brama, kuchnia jest naprawde przepyszna... Na miejscu jest tez stadnina koni, wiec wiadomo, to dodatkowa atrakcja dla dzieciaków (nie wiem w jakim masz wieku). Ja tez osobiscie juz nie mogę sie doczekac tej prawdziwej wiosny, bo zimna i caly okres przejsciowy mocny daly mi sie w kosc w tym roku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaszuby w ogole nigdy się nie nudzą! W kazda sobbotę albo niedziele musimy "wywiezc" siebie i dzieciaki do lasu chociaz na kilka godzin. Tacy trochę ludzie lasu jestesmy nooo :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się przedmówczyniami i również mogę polecić Przywidz ;) Polecam spacer nad Jeziorem Przywidzkim i siłownę na swiezym powietrzu. To będzie naprawdę udany wypad :) Zielona Brama na obiad albo sam Hotel jeśli ktoś potrzebuje to też jak najbardziej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

do góry