Widok

Obiekty na niebie

Witomino Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj około godz.20.30 nad Witominem zaobserwowałem przelatujące z dość dużą szybkością obiektu świecące ciągłym czerwonym światłem.Z początku myślałem ,że to samoloty (jakieś być może wojskowe ćwiczenia),ale po dłuższej obserwacji doszedłem do wniosku, że raczej to mało prawdopodobne.....poruszały się bardzo szybko i nie towarzyszył temu dźwięk.Czyżby to spalające się w atmosferze części jakiegoś meteorytu ? Obiektu przemieszczały się z kierunku Chwarzna w stronę Redłowa . Dwa z nich "skręciły w stronę Sopotu-Gdańska...Obiekty przelatywały nieregularnie ...raz dwa naraz a raz pojedynczo .W sumie było ich około 12...Może ktoś także to zaobserwował albo wie coś więcej w temacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też to widziałam, tylko że 1 sztukę. Nigdy nie widziałam by samolot świecił czerwonym światłem. Ale kto wie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to napewno obcy byli ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to są tzw Chińskie lampiony, puszczane często z okazji slubów, wieczorów panieńskich lub innych imprez, kosztują około 3-5 zł/szt i pełno tego na allegro.

Efekt trzeba przyznac ze ciekawy :) widziałam juz je pare razy w róznych miejscach, super zabawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i to by było na tyle.Ale jak na Witominie zobaczę obcych to napiszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry