Widok

Obowiązkowe szczepienie Psów?

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Witam, czy jest może organizowane coś takiego jak obowiązkowe szczepienie psów w Gdyni chyloni lub okolicach? Ostatnio byłam u mamy w gdańsku i tam wisiał komunikat ,że odbedzie się obowiązkowe szczepienie psów takiego i takiego dnia o takiej i takiej godzinie w podanym miejscu. i cena była chyba 30 zł.

Dlatego zastanawiam się czy w gdyni też coś takiego istnieje czy trzeba iść po prostu do pierwszego lepszego weterynarza i zaszczepić psiaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrzysz po prostu do kiedy zaświadczenie o szczepieniu jest ważne i idziesz do weterynarza,koszt przeciw wściekliźnie ok.30zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie odpowiedzialas/łes mi na pytanie;] dobrze wiem,że szczepienie obowiązkowe jest co roku! Ale z ciekawości zapytałam czy są tutaj organizowane równiez takie akcje.!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co za różnica czy szczepisz psa sama czy w trakcie akcji jeśli ceny są takie same?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

do góry