Widok

Obraz nędzy i rozpaczy

Podróż promem SCANDINAVIA potrafi zepsuć każdemu wypad do Szwecji. Na starcie z Gdańska prom opóźniony 2 godz (problemy techniczne). Drzwi do kabiny wysłużone albo niesprawne, bo trzeba było się nagimnastykować aby je otworzyć. W kabinie nieświeża pościel i kurz. Po kąpieli pod prysznicem swędzi skóra. Spać się nie da, bo podczas rejsu sufit głośno się telepie. Przypłynięcie do Nynashamn opóźnione 3 godziny z powodu problemów z montażem rampy, czyli prawie 24 godziny w podróży. W drodze powrotnej znowu 2 h opóźnienia na początek. Kabina jeszcze gorsza, bo tym razem drzwi w ogóle nie dało się zamknąć, przez co jakiś nieznajomy przez pomyłkę do niej wszedł w nocy. Sen możliwy jedynie z zatyczkami w uszach. Przypłynięcie do Gdańska również nie obyło się bez spóźnienia (jak twierdził kapitan - wzmożony ruch w porcie). Podróż nieprzyjemna i męczącą także za sprawą pijanych rodaków, którzy narobili chlewu w sklepie i w restauracji, ale to już niezależne od przewoźnika.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeszcze nic. Ja pływam trasą na Ystad ten kto przeszedł przez kasjerka terrorystki wie o czym mówię. Pływam od 1998 roku. Płacę z góry za 10 przejazdów ostatnio spoźniłem się na prom w niedzielę wieczorem 22.30 na drugi dzień dzwonię by zmienić rezerwację i od razu pani kasjerka wskakuje na mnie to trzeba było zadzwonić. Ciekaw jestem czy znajdzie się ktoś kto się dodzwonił w niedziele wieczorem. Oczywiście pojechałem dzień później. Najlepsze jest to że bilet skasował.
Dzisiaj jadę i chcę zamówić przejazd ostatni z 10cio przejazdów. Nie ma Pan więcej przejazdów pani w Polferiesie oświadcza. Tak więc uwaga dorabiają się na niewykorzystane bilety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przestrzegam wszystkich, którzy nie chcą się denerwować. Dawno nikt mnie tak nie zdenerwował i nie rozczarował jak Polferries. Już kilka miesięcy temu wykupiłam wycieczkę promem. Termin 21-23.06. Bardzo się na nią cieszyłam, dodatkowo zarezerwowałam hotel w Międzyzdrojach, aby przedłużyć miły urlop, sezon niski, więc cena przyjazna. Jakie było moje rozczarowanie, gdy okazało się, że rejs został odwołany! Pani z Polferries zaproponowała inny rejs, tydzień później (do którego jeszcze miałam coś dopłacać). Chcąc nie chcąc, zgodziłam się na tę opcję, przesunęłam urlop, przesunęłam rezerwację w hotelu w Międzyzdrojach (28 już będzie sezon wysoki, więc nie dość, że okroją mi pakiet, to muszę zapłacić jeszcze 200zł więcej za 2 dni), ale cóż, myślę sobie i tak będzie fajnie. Do zeszłego piątku Polferries miał mi potwierdzić czy wycieczka się odbędzie na 100%. Czekam, czekam... Nic. Poniedziałek. Dzwoni Pani z Polferries. "Dzwonię, żeby powiedzieć, że wycieczka się odbędzie, proszę zrobić dopłatę i zapraszamy". No to ja się cieszę. Wtorek. Dzwoni do mnie pośrednik u którego kupiłam tę wycieczkę. "Pani Olu, dzwonili właśnie do mnie z Polferriesa, że wycieczka jednak się nie odbędzie" Co?? Z potwierdzeniem umieli zadzwonić osobiście, ale z anulowaniem i odkręcaniem tej żenującej sytuacji to już nie?? To jest szczyt chamstwa, rozwalili mi wakacje, zawiedli zaufanie i wykazali się skrajnym nieprofesjonalizmem. Na czym stanęło? Płynę z PEWNĄ Stena Line Polska Z GDYNI, a do hotelu w Międzyzdrojach mam jedyne 4,5h drogi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
...To miała pani pecha... Własnie wrociłem z wycieczki do sztokholmu z polferries i jestem barrrdzo zadowolony. Oganizacji wycieczki podejscia obsługi i pilotów do uczestników to niech się uczą: rainbowtours, itaka, śp. Triada i inni... Stara dobra szkoła orbisu. Może sam prom to nie hyatt regency, ale jest wszystko co trzeba za tą cenę /4dni z wyżywieniem i programem 650zł!!!!!!/, ale znam tych co narzekają... Jeżdżą na wycieczki budżetowe, a pózniej reklamacja: "że eee tam, w folderze na zdjęciu było ładniej, a wogóle to w basenie nie było nikogo teraz to tłum..." itd, itd. A tak naprawdę to polecam naprawdę warto!!! Malkontentom i haterom tzw. Wypad z baru!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry