Widok

Obsługa DNO TOTALNE

Gorszej obsługi w życiu nie miałem okazji spotkać. Numeru telefonu do kierownika podawać im nie wolno, przedstawić też się nie mogą zasłaniając się ustawą o ochronie danych osobowych, której samo imie nie dotyczy. Zawsze nie mają wydać ze 100 i zawsze są dłużne grosika. W pewnym momencie przestałem już zwracać na to uwagę, ale w chwili gdy odmówiono mojej żonie płatności moją kartą bez podania powodu, tylko upierając się, że to nie jej karta czara się przelała. Ekspedientka zażądała dokumentów z banku o upoważnieniu do konta. Na pytanie skąd wie, że to moja karta powiedziała - bo jest na niej męskie imię. Powiedzieć D***L to mało. Z całym szacunkiem do właściciela sklepu, może nie jest świadom co tam się dzieje, ale część obsługi sprawie wrażenie conajmniej niemądrych przedstawicieli gatunku ssaków naczelnych. Postaram sie o to aby właściciele sklepu jak i administracja budynku dowiedzieli się kto reprezentuje jeden z najstarszych budynków handlowym we współczesnym Gdańsku, a przedewszystkim postaram się nie robić tam więcej zakupów. TYLKO I WYŁĄCZNIE ZE WZGLĘDU NA JAKOŚĆ OBSŁUGI
Moja ocena
Freshmarket kategoria: Sklepy ogólnospożywcze
obsługa: 1
 
asortyment: 5
 
promocje: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panie co Pan, krzysiek i ekipka prze wspaniali ludzie, nigdzie tak dobrego hotdoga panie pan nie zje jak tam. sklep 5/5 ulubiony, jeżdże specjalnie ze stogów tam po zakupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry