Widok

Obsluga do wymiany!!!

No co mam powiedziec jedzienie dobre sprawdzalam przed impreza...jeden kelner ktory budzi pozytywne emocje wlasciciel eeee....:/ sprawia wrazenie jakby mial wszystko gdzies mimo iz wie co tam sie/dzieje....Nie wiem/skad wziol ta obsluge dramat jakis jedna z kelnerek straszy na sam widok druga chyba "szefuje" a trzecia to pojecia nie/ma o swojej pracy....,,jedzenie wydali w poltorej godziny zatem bedac na miejacu po 12 okolo 14 teoretycznie moglismy isc do domu a czas byl do 22 tam panuje chyba zasada przyjdz nazryj sie i spadaj potraktowano nas jak bydlo jak swinie ktore terzeba upasc..,nikt nie pytal kiedy wyniesc torta lub podac lody po prostu je przyniesli i wyszli nie patrzac czy goscie sa w/sali czy na/zewnatrz....niedpuszczalne uszczerbione zastawy jeden talerzyk na cala impreze o wszystko musialam sie prosic o kazda kawe herbate wode talerzyki sztucce szklanki sama musialam sprztac ze/stolu bo nikt nie raczyl zabrac niepoterzebnych rzeczy owoce nie wylozone w takiej ilosci jak dalam tylko oddane/w/siatce no zenada mimo iz zwracaliamy uwage nic sie nie zmienilo nikt nie przyszedl wyjasnic obrabiano nam dupe masakra nigdy wiecej ocena jest tylko za tego jednego kelnera i smak
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam byłam dwa razy i o dwa za dużo. Nigdy więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry