Widok

Obsługa sprzątająca

Taka uwaga do kierownictwa sklepu - proszę łaskawie nauczyć dobrych manier panią sprzątającą w czerwonym kubraczku (ciemne włosy), która jeździ maszyną po sklepie i UPYCHA, powtarzam upycha ludzi. Dzisiaj stojąc w długiej kolejce do kasy (jedyna otwarta kasa!!) byłam świadkiem jak ta pani bez jakichkolwiek uprzejmości upychała ludzi, machając przy tym ręką bo ona musi akurat posprzątać ten kawałek, na którym ustawiła się długa kolejka. Dodam, że wcześniej ta właśnie pani plotkowała dość długo i głośno z kasjerką na alejce, blokując przy tym przejście na i tak ciasnym obszarze sklepowym. Nie wiem z jakiego buszu wypuszczono tę panią ale jej brak dobrych manier i prostactwo wyjątkowo razi w oczy. Uwagi też jej zwrócić nie można bo język, którym się posługuje to nie ten język polski, którego uczono mnie w szkole. Proponuję kierownictwu wytłumaczyć tej pani elementarne zasady kultury. Więcej SZACUNKU dla klienta!
Moja ocena
Biedronka kategoria: Supermarkety
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
promocje: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Któż to widział żeby sprzątaczka ludzi po kątach rozstawiała! Gdzie jest kierownictwo?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry