Widzę, że nie będę oryginalna. Obsługa tragedia !!!
Usiadłyśmy z koleżanką na zewnątrz, czekamy...20min i nic, nikogo nie ma, 3 stoliki. 2 barmanów i 2 kelnerki nie radzą sobie z 3 stolikami. Idę do baru, widzę kelnerkę, blondynka z męskim głosem, mówię : Czy ja mogłabym prosić.... ona przerywa : KOLEŻANKA ZARAZ PODEJDZIE !!!
Byłam zszokowana lecz zależało mi bardzo na wodzie dla mojego dziecka. Widzę tą koleżankę więc proszę o wodę dla dziecka i przy okazji 2 Latte. Koleżanka bardzo miła (kręcone włosy), przyleciała z wodą, latte później. Ale to latte to samo mleko, a to mleko to chyba 0,5% bo sama woda ochyda. Mówię, że coś się chyba nie udało to latte, ona poszła do barmana, barman powiedział że oni takie latte robią wieć jeśli chcę mocniejsze to mam sobie dokupić espresso (ja nie piję mocnej kawy, ale mleka też nie). Potem słyszymy komentarze obok ze stolika, że jedzenia nie dało się zjeść że obsługa masakra i że więcej tu nie przyjdą, Pan zamówił jeszcze kawę od razu z rachunkiem bo obawiał się czy kelnerka nie pojawi się za 3 godz.
A właściciel siedzi przy stoliku przed laptopem i nic nie widzi...Wielka szkoda.