W zeszłym tygodniu miałem przyjemność odwiedzić restaurację i muszę powiedzieć, że ciężko mi uwierzyć w negatywne opinie na temat tego miejsca. Chociaż byłem tam pierwszy raz, to nie ukrywam, że zamierzam powtórzyć wizytę bo restauracja w porównaniu z innymi w Sopocie jest bez porównania godna polecenia !!! To co w szczególności przykuło moją uwagę to klimat, jaki panuje w tym miejscu, można tam przesiadać godzinami i to przy dobrej muzyce i kulturalnej obsłudze, która dopieszcza każdego szczegółu. Choć nie miałem okazji zjeść oferowanych potraw to jednak drinki, ich nazewnictwo oraz smak były niepowtarzalne.