Widok

Obsługa w porządku

Dużo tutaj negatywnych opinii, ale ja się wyłamię. Zakupiłem w Agata Meble zestaw krzeseł, kanapę i meble do salonu.
Plusy:
- panowie z magazynu załadowali mi kanapę na samochód zanim zdążyłem poprosić ich o pomoc, za co byłem bardzo wdzięczny;
- meble przyszły 3 tygodnie przed terminem (sprzedawca uprzedzał mnie, że dostawa może potrwać i podał mi najdłuższy termin). W sumie czekałem na meble 3 tygodnie.
- meble mają ciekawe rozwiązania ułatwiające montaż
- większość części meblowych jest dobrej jakości.
- obsługę salonu i magazynu oceniam dobrze.
Minusy:
-płyty meblowe grubości około 18mm słabej jakości. Podczas montażu kołka płyta pękła pomimo, że wykonywałem to delikatnie.
Ogólnie oceniam pozytywnie salon Agata Meble. Pozdrawiam szczególnie magazyn za pomoc w załadunku czerwonej Corolli kombi ;-)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to chyba całe mieszkanie mam urządzone meblami od Agaty, ale na nic narzekać nie mogę, ani na obsługę, dostawę czy złą jakość mebli. Nie wiem czy mam takie szczęście, ale dla mnie to super salon, lubię tam zaglądać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też czasami się dziwię tym opiniom, bo ile razy jestem w salonie to zawsze pełno ludzi i każdy coś kupuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie jest to samo, salon i w weekend i w tygodniu zapełniony ludźmi, to chyba o czymś świadczy ;) Wybór przeogromny, jest z czego wybierać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadowoleni klienci agaty zazwyczaj nie piszą opinii a szkoda, bo niektórych złośliwości to aż czytać się nie da, jakby salon był winny tego czego nie wyprodukował, ech....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to niestety bywa, że zadowolony klient powie jednej osobie a niezadowolony setkom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W agacie w moim mieście jest to samo, wiecznie pełno ludzi. Ja też jestem tan nierzadko i obsługa jest na wysokim poziomie, miła, uprzejma, doinformowana, z dużą wiedzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiedzę to chyba muszą mieć. Jak wybierałam tkaninę obiciową to sprzedawczyni była dobrze rozeznana w tkaninach, i informowała która jak się zachowuje i z której grupy cenowej jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To racja, personel zorientowany i pomocny, do którego działu nie weszłabym to zawsze ktoś mi pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, obsługa wie o czym mówi, zwyczajnie zna bardzo dobrze towar, który sprzedaje, nigdy nie mam żadnych uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry