Widok

Obsługa żabki

Witam! Czy spotkaliście się z tym ze obsługa żabek na storczykowej i jasminowym stoku jest straszna?? Chamskie dziewczyny! Oczywiście nie wszystkie.. Pani Ula jest super kobieta! Te młode są strasznie chamskie. Na samym wejściu maja minę Jakby za karę tam siedziały. Opryskliwe i nieuprzejme. Rozumiem ze można mieć gorszy dzień ale nie codziennie. One maja chyba cały rok gorszy
Dziewczyny na Kalinowej są przemiłe. Uśmiechnięte i grzeczne. Aż chce się tam chodzić. Ale jestem ciekawa czy tez macie takie doświadczenia..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam w 100%
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się u mnie to samo! Nie znoszę tam chodzić!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się! Pani w kolorowych włosach z brudną szyją w szczególności, jej chłopak przebywający wciąż w sklepie ze swoim pieskiem nie zachęca do zakupów!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten chłopak jest dzieckiem pani Ani ale fakt coś ich łączy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie takie dziecko jak za Panna się ugania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam Storczykowa masakra. Starsza pani bardzo sympatyczna, ale w niedzielę dwie dziewczyny nieogarnięte z wiecznym fochem na twarzy stojące za karę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja im za kare zawsze puszczam bąka wewnątrz. Ale nie jak ta pani sympatyczna jest tylko tej reszcie co sie nie myje i pali wiecznie papierosy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorsza jest blondyna w zabce na Jaśminowym w sztucznych rzędach, patola aż w oczy szczypie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rowniez sie zgadzam z opiniami, dziewczyna z kolorowymi wlosami czasem nawet nie potrafi powiedziec ile jest do zaplaty, tylko patrzy w oczy i czeka nie wiadomo na co.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojawiła się nowa sklepowa z fajnym cyckiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja widziałem Pana z dziarami, któremu niestraszna siłownia :) też ma fajny (męski) Cyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry