Widok

Ocena

Uważam, że uczelnia mało sie stara aby poprawić standardy nauczania. Ciągle za mało jest ksiązek w bibliotece, sprzet sie psuje (mam tu na myśli laptopy, rzutniki, sprzet na auli) i nie ma go kto naprawić. Czasami przeba stracić duzo czasu aby cos zaczeło działać. Taki problem jest juz od kilku miesięcy. Kiedyś działały jeszce komputery na 1 pietrze, ale tarez nie działa ani jeden. Na uczelni nie ma gdzie skorzystać z internetu to tez jest problem. Coraz mniej chetnych do studiowania to następny minus. Szkoła od kilku lat kształci na tych samych kierunkach i nic nie robi aby wzbogacić ofertę. Budynek sie marnuje. A szkoda. Bo jeśli chodzi o warunki lokalowe to nie ma się do czego przyczepić. Uważam także, że wykładowcy zbyt pobłażliwie traktują osoby, które nie uczeszczaja zbyt czesto na zajecia. Jest to niesprawiedliwe w stusunku do pozostałych studentów, którzy muszą siedzieć do wieczora na uczelni.
Moja ocena
Pomorska Szkoła Wyższa kategoria: Szkoły wyższe
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawiedziona

Studiowałam na tej uczelni kilka lat temu, bardzo sie cieszę,że uczelnia nadal istnieje bo jest to jedyny punkt w okolicy gdzie można skończyć studia, a nie każdego stać aby dojeżdzać do Gdańska, czy do Gdyni. Bardzo mnie boli jednak obsługa studentów przez dziekanat uczelni, P.Krysia jest bardzo nie miła dla studentów, a to minus i to duży bo gdy przychodzi nowa osoba złożyć dokumenty na studia i na dzień dobry spotka się z tak nie miłą obsługą to poprostu człowieka odżuca i zniechęca.
Ponadto ubolewam i to bardzo mocno z powodu podejścia do edukacji przez szkołę- mam tu na myśli notoryczne nieobecności wykładowców na zajęciach- jak to jest możliwe, że student płaci słoną kasę za naukę, a tu taki wykładowca nie przejedzie sobie na zajęcia i w dodatku nie powiadomi czy detrze do szkoły czy ie.
Koliejną rzeczą jest zakończenie edukacji studentó na licencjacie dlaczego nie ma w ofercie też studiów magisterskich, podobno uczelnia ma podpisany kontrakt z Uniwersytetem Gdańskim tylko dlaczego nikt z PWSPSiG tam się nie dostaje i to z jakiego powodu"braku niezgodności kierunku" przecież jak ktoś skończy strudia o kierunku ekonomicznym, a potem chce iść na UG na ten sam kierunek to o jakiej niezgodności tu mówimy.

APELUJĘ

OTWÓŻCIE U SIEBIE STUDIA MAGISTERSKIE CHOCIAŻ JEDEN KIERUNEK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry