Widok

Ochrona Przeciw Pożarowa

Nowy Port Temat dostępny też na forum:
Potrzebna firma do ochrony przeciw pożarowej w magazynie. ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź na tenton.pl na pewno Ci pomogą i doradzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno ukończyłem studia licencjackie z inżynierii mechanicznej i zostałem zatrudniony w firmie jako kierownik projektu mechanicznego projektującego systemy HVAC i hydrauliczne. Niedawno ktoś w firmie zdecydował, że chce przejść na emeryturę w ciągu najbliższych 2 lat, a jego rolą jest projektowanie/przegląd ochrony przeciwpożarowej. Nie mam jeszcze PE, ale kierownictwo wyższego szczebla chce, abym poznał tajniki ochrony przeciwpożarowej i przystąpił do egzaminu z inżynierii ochrony przeciwpożarowej (FPE) oraz uzyskał licencję w tej dziedzinie. Zaczynam zdawać sobie sprawę, że świat ochrony przeciwpożarowej bardzo różni się od świata mechanika. i mam trudności ze znalezieniem punktu wyjścia do nauki, czym dokładnie jest ochrona przeciwpożarowa. Przeczytałem książki o normach, takie jak NFPA 13, NFPA 101 i IBC. Jakieś wskazówki lub inne zasoby, których mogę użyć, aby łatwiej poradzić sobie z tym nowym środowiskiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

Oprogramowanie do rejesteracji pacjentów w przychodni (13 odpowiedzi)

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania...

do góry