Widok

Ochrona sklepu :( cz.1

Dzisiaj była w sklepie biedronka ze swoim synkiem ,który siedział we wózku . Robiąc sobie spokojnie zakupy trzymając je w reku bo oczywiście sklep nie posiada koszyków małych . Podchodze do kasy pchając wózek do tego trzymając wszystkie zakupy w reku . Stałam troche czasu przy tej kasie nagle znalazła sie jakaś stara dewotka , która nagle wepchneła sie przedemna przesunełam wóżek ,a ona do mnie że ma sie nie pachać bo ja tutaj nie stałam . Mowie tej babie że stałam juz tutaj dłuższy czas a ona do mnie "gówniaro powinaś mieć troche kultury " to jej powiedziałam że to ona powinać mieć troche kultury bo to ja stoje z małym dzieckiem które siedzi wózku, a ja trzymam zakupy w reku i nie powina sie wpychać przedemną a ona do mnie "weż bo ci zaraz gówniaro jedna ... " nie dokończyła .Na domiar złego nikt wogule nie zareagował póżniej osadziła mnie że wóżkiem najeżdżam jej na nogi to mówie jej że nic nie zrobiłąm ,a ona " weź tego bachora bo zaraz ci gówniaro " i oczywiście zamruczała sobie pod coś pod nosem . Najśmieszniejsze z tej całe sytuacji jest że ochroniarz przechodził obok mnie dwa razy nic nie zrobiła ludzie patrzeli na mnie jak na idiotke , .
Moja ocena
Biedronka kategoria: Supermarkety
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
promocje: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co miał zrobić ochorniarz? ochronić Cię :] ? Komedia! trzeba było sobie poradzić z hamstwem polki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo ochrona to woli czepiać się niewinnych ludzi tak jak to miało miejsce wczoraj kiedy to dwaj ochroniarze zatrzymali mnie przy wychodzeniu z biedronki w Wejherowie ul.Rzeznicka za rzekome rozpakowanie z foli perfumów co absolutnie nie miało miejsca,Pan "ochroniarz" poprostu chciał sobie nabić lepszy wynik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry