Widok

Ochrona

Witam Serdecznie, nie rozumiem dlaczego nie zostałem wpuszczony do lokalu w miniony weekend ? A więc zacznę od stanu mojego upojenia alkoholowego a raczej jego braku! - pewnie nie był głównym powodem nie wpuszczenia mnie do środka? Mój wiek ? - mam 28 lat! Moja twarz? - interesują się mną kobiety raczej tez nie była powodem, no chyba ze goryl na bramce jest gejem, może mu się nie podobałem? Proszę się go spytać! Ubiór jaki miałem na sobie? - jest droższy niż miesięczna pensja goryla z brodą który swoim wyglądem przypomina Rumuna, tak więc nie rozumiem? Przecież chciałem tylko zostawić kilka złotówek w lokalu? Może jakieś wytyczne odnośnie wyglądu ? Maska klauna na twarzy? Obcasy na nogach? Dres adidasa? Może mam zapuścić brodę? Zakładam , że z podobnym problemem spotkał się nie jeden klient, tak więc pozwolę sobie w imieniu wszystkich Prosić Szanownego Menagera , jeśli tam taki jest o wskazówki. Pozdrawiam..

wypowiedź zmoderowana ( 2012-11-08 21:20:08)

Moja ocena
Absinthe kategoria: Puby
obsługa: 6
 
menu: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: -
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

Ted, trudno jest mi stwierdzić dlaczego nie zostałeś wpuszczony i rozumiem frustrację, która przez Ciebie przemawia. Porozmawiam z Tomkiem, który stała wtedy na bramce, ale może zwyczajnie nie pamiętać tej sytuacji. Z pewnością nie selekcjonujemy klientów pod względem zamożności portfela, brody bądż jej braku ( poza tym Rumunia to piękny kraj, pełen wspaniałych życzliwych osób - szczerze polecam), ani względów fizycznych ...generalnie nie są wpuszczane osoby mocno pijane, agresywane, w dresach....to taki bardzo gólny opis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 55
do góry