OdNowa

Podolodzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 6A/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barbara - opinia Do Pani Joanny trafiłam kilka lat temu Każda wizyta to pełen profesjonalizm...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Szymon I - opinia wątek zamknięty Wspaniałe usługi, bardzo dobre, świetne
~Szymon I
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 maja 2021

Polecam wątek zamknięty Jakość i fachowość na wysokim poziomie. Widać, że Pani Joanna zna się na...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Niemiła obsługa wątek zamknięty Tak nieprzyjemnego człowieka jak Pani, która wykonuje zabieg dawno nie...
~Kinga
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Profesjonalny Gabinet wątek zamknięty Bardzo polecam ten gabinet podologiczny i Panią Asię. Szczerze mówiąc dziwię...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Świetny profesjonalny salon wątek zamknięty Do Pani Asi trafiłam w maju na rekonstrukcję paznokci. Od razu przypadło mi...
~MarTal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Polecam !! wątek zamknięty Pani Joanna to ciepła i wspaniała kobieta. Zmagałam się z wieloma problemami...
~Katrzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta. Pani Joanna podczas...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Gabinet podoligiczny. wątek zamknięty Z usług pani Joanny korzystałam w czerwcu. Jeżeli chodzi o wykonaną usługę...
~Aleksndra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Profesjonalne i bezbolesne zabiegi :) polecam !!
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Zabieg podologiczny. wątek zamknięty Polecam panią Joannę każdemu, kto potrzebuje fachowej, konkretnej pomocy....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Podolog wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z fachowej pomocy Pani Joanny wczoraj i już po tej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Polecam:) wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa :) profesjonalne podejście do młodego i...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Specjalista ! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym byłam pierwszy raz na konsultacji i zabiegu podologicznym...
~Iza Bella
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Z przyjemnością mogę wystawić najlepszą ocenę, zarówno za wykonany zabieg jak...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani Asia zna się na swoim fachu-perfekcjonistka i pasjonatka. Polecam z...
~K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam wszystkim! Perfekcja w każdym...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Podolodzy wątek zamknięty Bardzo miła i kompleksowa obsługa, Pani Asia przesympatyczna znająca...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Polecam ten gabinet wątek zamknięty Na moje szczęście trafiłam do tego gabinetu. Miałam problem z wzrastającym...
~Zofia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z klientem, miła atmosfera. Widać profesjonalizm i fach...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry