Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Extraordinary wątek zamknięty Oczywiście mogłabym napisać, że są mega profesjonalni,terminowi, wszystko...
~Angelina Piechowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Profesjonalizm, zaangarzowanie i świetna współpraca wątek zamknięty Firma gadana polecenia! Wysoki standard usług w przystępnych cenach Choć czas...
~Marta Jakubowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Odee - firma godna polecenia! wątek zamknięty Bardzo owocna, kreatywna współpraca, przy tworzeniu wizerunkowych stron...
~Kasia Tomaszewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Polecam- profesjonalne podejście ! wątek zamknięty Gorąco polecam firmę ODEE. Zleciłam projektowanie strony internetowej swojej...
~Joanna Piotrowska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Profesjonalna firma - Polecam !!! wątek zamknięty Z firmą odee współpracowałem przy dwóch projektach i każdy zakończył się...
~Rafał Machaliński
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Z największą przyjemnością Polecam wątek zamknięty Współpraca z firmą Odee przebiegała na najwyższym poziomie. Strona jaką...
~L. Kowalczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

PROFESJONALIZM W DOBREJ CENIE !!! wątek zamknięty Wysoki standard uslug w przystepnych cenach . Tworza strony internetowe...
~www.alldaycare24.de
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Profesjonalna i kreatywna firma wątek zamknięty Witam, Jestem bardzo zadowolona z współpracy a firmą ODEE - stworzyli dla...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

oby tak dalej wątek zamknięty Wspolpraca jak najbardziej udana, efekt bardzo satysfakcjonujacy ......
~Parkhill
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Polecam Odee wątek zamknięty Chciałam założyć bloga. Długo zastanawiałam się w jaki sposób się do tego...
~Danuta Ślipy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Firma godna polecenia wątek zamknięty Firma ODEE wykonała dla nas stronę www, rollup'y, zakupiliśmy również za jej...
~Hanna Kowalska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie wątek zamknięty Polecam usługi firmy ODEE. Z klientem słabo zorganizowanym, nie do końca...
~Andrzej Landowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Pełen profesjonalizm !!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Odee każdemu ! Nasza firma długo...
~Elektro Komplex Narzędzia Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Profesjonalna firma godna polecenia!! wątek zamknięty Współpraca z firma Odee przebiegała bardzo pomyślnie i w przyjaznej...
~LOVESPORT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Strona dobrze pomyślana! wątek zamknięty Cedrowy Dworek rozpoczynał działalność w połowie 1012 roku. Bardzo trudno...
~www.cedrowydworek.pl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Bardzo się cieszę, że jesteście!!! wątek zamknięty Moja strona internetowa jest nowoczesna, piękna i bardzo dobrze zabezpieczona...
~Bożena BMS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry