Widok

Odezwał się i rozwiał wątpliwości.

Mógł nie powiedzieć nic.
Przynajmniej sprawiłby wrażenie dysponowania intelektem.

Dla bolszewików demokratyczna decyzja Gdańszczan to ”przypadek”.
Bolszewicki przemysł pogardy II PRL.

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za chwile wypowi sie lowca kaszanki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W odróżnieniu od występujących na tym forum etatowych postkomuszków, a może i komuszków. Płażyński nie używa wulgaryzmów, a to jest grzech, bo się nie stosuje do obyczaju. Traktuje politykę poważnie, a nie jak piaskownicę, a to jeszcze większy grzech. Nazywa rzeczy po imieniu robiąc to inteligentnie. Miałem okazję z nim dyskutować i nie ulega wątpliwości, że to przyzwoity facet z kindersztubą, o jakiej tu występujący postkomunardzi mogą tylko pomarzyć. Kolejny grzech. Tego się nie da kupić i to jeszcze większy grzech.
Przyszłość należy do takich jak on.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A nie mowilem?
Wystarczylo zagwizdac, a kundelek od razu przybiegł do pana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś w nich jest, że mówią i piszą szybciej niż myślą. Zazwyczaj refleksja i przeprosiny przychodzą później. Łowca nigdy nie przeprasza. Twardy gość, zahartowany na wiecach i masówkach ZSMP i PZPR. Rzec by można, stalowy członek
partyjnej egzekutywy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zwykle, tym, co mówią przed przeprosinami zdradzają swoje prawdziwe przekonania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówimy o tym samym Płażyńskim, który zatrudniał 17 latków bez umowy do roznoszenia ulotek z jego podobizną? Tego, który zarzucał ś.p. Panu Adamowiczowi kłamstwa dotyczące jego własnego programu wyborczego?
To jest śmiechu warte. Płażyński jedzie na nazwisku zmarłego ojca, a sobą praktycznie nic nie reprezentuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A spotkał Pan Płażyńskiego ? Rozmawiał Pan z nim ? Porządny facet z kindersztubą, więc podejrzewam, że tu chodzi o typową zazdrość o penisa, bo na dodatek jeszcze i piękną żonę ma. I jeszcze z dobrej rodziny pochodzi - po prostu zgroza.

Jak ja lubię obłudników.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Oczywiście, że spotkałem i rozmawiałem. Dodam, że nawet przed jego wywiadem w Radiu Gdańsk i niczego ciekawego się nie dowiedziałem. Jako człowieka szanuję ale dobrym politykiem nie zostanie.
Co do długości penisa, to nie mam nastu lat żeby go sobie z kolegami porównywać tak jak ty to próbujesz czynić ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kundelek do nogi, chodz do pana, to dostaniesz skorke od kielbasy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kek:-))
A może to tylko fejknius?
https://www.wprost.pl/kraj/10196755/gw-kacper-plazynski-zarejestrowal-sie-jako-bezrobotny-dostal-spora-dotacje.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ga-, ga-, ga-zetę traktujesz jako źródło informacji ? Równie dobrze możesz pić wodę z Motławy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pewnie prawda. Znam co najmniej trzy osoby, które skorzystały z takich dotacji. Potentat na rynku gier nie-komputerowych też od tego zaczynał. W przypadku polityka to nie złamanie prawa, lecz błąd wizerunkowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak nie fejknius, sprawdziłem, miesiąc temu zarejestrował kancelarię adwokacką z adresem na Heweliusza 11. Dla niegdańszczan to taka nędzna dzielnica, coś jak Letnica xD
Skok na publiczną kasę w wykonaniu młodego i z kindersztubą pana adwokata, którego stać na prestiżowa lokalizację.
Eeeee, lipa po całości z tymi Waszymi autorytetami xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Unijną. Afery nie ma. 500+ wszyscy politycy, którzy mogą, chętnie przytulają. Myślę że powinien tę kwotę przeznaczyć na renowację krzyży na cmentarzu na Zaspie albo na jakichś proliferów i zrobić z siebie Wallenroda. Wyciąga kasę z Unii i daje na działalność patriotyczną. To gorzej niż zbrodnia, to błąd - jak to ktoś obeznany widać w piarze rzekł kiedyś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzisz Ravciu, jak nastała UE to ja się rzuciłem jak szczerbaty na suchary na dotacje obszarowe. Bo mi się należały. Ale potem zacząłem sobie kombinować, że skoro ja jestem atyUE, to branie kasy od złodzieja legitymizuje tego złodzieja. Świadczy wiec nie o złodzieju, a o mnie. I przestałem brać dotacje unijne w ogóle. Bo skoro neguję zasady funkcjonowania tego tworu to muszę konsekwentnie zanegować ewentualne profity. Nie da się być dziewicą tylko trochę.

Pan Kacper robi, co uważa za stosowne, nie moja sprawa. Godna pochwały jest umiejętność takiego znalezienia się w świecie, żeby wyjąć dla siebie to, co korzystne. To się nazywa sprawność. Brawo on.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jakby tak tylko postanowił zostać uczciwym adwokatem, czasem mniej zarobić ale zachować czyste sumienie... Ja to zawsze miałem problem z oceną adwokatów. Przecież ich skuteczność zwykle zależy od tego, czy podsuną klientowi wiarygodnie brzmiące kłamstwo. Kalisz już wyskoczył z historią, ze jego żona nie prowadziła po pijaku ale tylko siedziała sobie w samochodzie. Giertych dał się nagrać jak chwali się, że proponował Nowakowi wersję, ze zegarek był wspólnotą majątkową, przez co jego wartość można podzielić przez 2 i nie trzeba było go wpisywać. Wszelkie rozwodówki czy sprawy o alimenty to kombinowanie jak zaniżyć dochody. Nie wiem, czy są w ogóle adwokaci, którzy biorą tylko takie sprawy, w których klient jest pokrzywdzony, ma rację i musi walczyć o swoje. Prokuratorzy i sędziowie mają zdecydowanie łatwiej przejść przez życie zawodowe nikogo nie krzywdząc.

https://www.youtube.com/watch?v=7A0DDLca9CY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Perry Mason. Kałamarzem czytałem książki Gardnera i wyobrażałem sobie, że taki własnie powinien być adwokat.
A potem zacząłem własną ścieżkę kariery i w końcu do mnie dotarło, że Filip Marlow jest prawdziwszy.
A teraz do rozpuku śmieszy mnie dowcip z Filadelfii - co to jest tysiąc prawników skutych łańcuchem na dnie oceanu? xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tylko wrzód na d...pie jaki stanowi postkomuna sprawia, że "polityka" ma taką niską rangę. Prawdeziwa polityka to troska o dobro wspólne i tu osoby takie jak Kacper Płażyńskie są nie do pobicia, o czym świadczy historia jego ojca. Jabłko niedaleko pada...

Jego przeciwnicy to chodząca kompromitacja ośmieszająca się bez żenady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowco pasztetowej, to ty podziwiasz jednego z założycieli PO??? Niebywałe.

A powiedz co ten wieli według ciebie człowiek osiągnął w życiu zawodowym? Być może mi to umknęło.
Skończył studia i zaczął pracę zawodową. Coś jeszcze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w tym tercecie obok Musta i Oskara, co to je Gromosław zaprojektował, to pan senior robił za usłużnego i**otę? A whatever. Niech mu ziemia lekką będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No, nie tylo ojciec Kacpra dał się nabrać na wydmuszkę PO. Nie znałem go osobiście, ale znam ludzi z nim współpracujących i oceniają go pozytywnie, to był poważny facet, a nie "polityczny" fircyk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Łowco pasztetowej, wskaż mi osiągnięcia zawodowo-życiowe Kacpra. Chciałbym wiedzieć, bo najprawdopodobniej mi to umknęło.

To, że podziwiasz założyciela PO mi imponuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca "Prawdeziwa polityka to troska o dobro wspólne i tu osoby takie jak Kacper Płażyńskie są nie do pobicia, o czym świadczy historia jego ojca. "
Czyżby coś tam nowego twoi z Nowogrodzkiej wymyślili w kwestii genetyki ? Dziedziczenie przyzwoitości ?
Powyższa teza rzuca nowe światło na aspekt pochodzenia Łowcy. Pomijając absurdalnosc tej tezy łowcy, zastanawia mnie sposób i styl w jaki oni tłumaczą swoje wpadki. Dno i wodorosty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współczuje wam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

skąd tyle hejtu w sieci? Tak się tego chłopaka boicie? Prawda kole w oczy?

@MtF jeśli chodzi o dotację na założenie firmy to sama z takiej korzystałam i jednym z wymogów jest rejestracja w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna. To nie jest jednoznaczne z usyskaniem prawa do zasiłku dla bezrobotnych
Takie dotacje nie mają kryterium dochodowego, nie są pomocą socjalną tylko mają na celu zwiększyć wskaźnik przedsiębiorczości w rejonie,

wszystkie dzieci prezesów dużych firm też tak robią. Rejestrują nową firmę a kasa trafia do rodzimej która wystawia na wszystko faktury i w papierach wszystko gra to jest dopiero przekręt ale nikt tego nie tropi bo nie ma takiego przykazu...
Ten proceder trwa od lat i nikt do tej pory nie miał ochoty się tym zajmować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież to tacy jak Kacper Płażyński, czyli namaszczeni przez Kaczyńskiego, mieli walczyć z tą jak to nazywasz "patologią".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widzę w tym niczego sprzecznego z prawem, a jedynie działanie nieetyczne. Obstawiam, że Kacper i tak by założył swoją kancelarię, a że sięgnął sobie po dodatkowy profit - mógł. Tym się własnie różnimy, że dla Was jest wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idąc tym tokiem myślenia wszyscy głosujący nie-na-PiS nie powinni pobierać żadnych socjalnych profitów?
W takim razie wszyscy glosujacy na PO powinni zwrócić nieetyczne pobrane pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

PiS antyunijny nie jest. To wygodna dla wszystkich stron wrzutka propagandowa. PO i cała ich zbieranina może straszyć, że wygrana PiS oznacza polexit a PiS może się chwalić, ze broni interesu narodowego. Tak naprawdę oni nie mają nic przeciwko przerażającemu projektowi wspólnej armii. To zdanie powinno być czytane co godzinę we wszystkich serwisach: "najważniejszą ideą UE jest obecnie likwidacja państw narodowych". Angela Merkel powiedziała to na odchodne już tak wyraźnie, że wyraźniej się nie da. A ponieważ PiS i PO niewiele się różnią poza propagandą, to los Polski wydaje się przesądzony. Jest nieiwelka szansa, że PiS nie dostanie samodzielnej większości, a do sejmu wejdzie też Konfederacja i powstanie rząd koalicyjny, który obroni nasz byt państwowy. Ale obawiam się, że Korwin znowu odpali w krytycznym momencie jakiegoś Hitlera, głupie kobiety lub niepełnosprawne dzieci. Podejrzewam, że on po to jest właśnie. Kanalizuje wokół siebie ludzi, którzy używają mózgu, wiedzą o Altiero Spinellim, Rudim Dutschke, marszu przez instytucje, słowem doskonale rozgryźli ten socjalistyczny eurokołchoz. I dziwnym trafem od niepamiętnych czasów działa tak, żeby nie przekroczyć progu wyborczego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

raven

"Tak naprawdę oni nie mają nic przeciwko przerażającemu projektowi wspólnej armii."

Oni czyli PIS ? Wierutne głupstwa opowiadasz. PIS jest za NATO, podczas gdy "europejska armia" jest propagandowym hasłem i**otów takich jak Macron, jako konkurencja dla NATO. Mam ci podać dane na temat stanu wojsk w Europie ? Proszę bardzo:

https://www.salon24.pl/u/zetjot/936855,jak-tusk-z-kolegami-europe-budowali

Problem tkwi w tym, że przeciętny widz czy słuchacz nie szuka informacji źródłowej, lecz polega na spreparowanych i mało wiarygodnych informacjach medialnych, które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego. Warto więć zajrzeć do poważnych profesjonalnych źródeł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Morawiecki idzie w retorykę, że chce unijnej armii ale w ramach NATO. On cały czas tkwi w rozkroku. Poza tym w prywatnych (nagranych) rozmowach okazał się zupełnie inny niż pokazuje publicznie. Ja się nie czepiam armii jako takiej, ale to jest symbol. Bo armia to środek przymusu bezpośredniego. Teraz Unia może szczekać i grozić zakręceniem kurka z kasą. To czasem działa, czasem nie. Ale jak będzie armia to będą zęby żeby realnie i boleśnie ugryźć. Stanie taki pluton unijny na mierzei i powie: koniec z tymi przekopkami panowie, bo pijany komisarz Junker zabronił.
Zresztą, za Polskę to ludzie ginęli, za flage nawet, za króla, marszałka, czy prezydenta.... Za Unię nikt ginąć nei będzie ani ze tę flagę z gwiazdkami ani za przewodniczących Tuska czy Junkera. Zatem na pierwszy look widać, ze cel takiej armii jest inny. Likwidacja armii narodowych=likwidacja państw narodowych. Poszło też uderzenie bronią demograficzną w postaci imigrantów obcych kulturowo, reszta odbywa się na gruncie prawnym. Co, pani Thun, Lewandowski albo Boni nie podpiszą znieniesia państwa polskiego? No przecież podpiszą i jeszcze na raut uroczysty z tej okazji pójdą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raven , przeciez piszemy tutaj o hipokryzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://ec.europa.eu/commission/sites/beta-political/files/biala_ksiega_w_sprawie_przyszlosci_europy_pl.pdf (strona 6, ...)
->
https://docer.pl/doc/x0exs5x (strona 6, akapit 8; strona 7, akapit 7; strona 8, akapit 3, ...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie wygląda to tak:

https://wpolityce.pl/swiat/436588-tak-macron-widzi-europejskie-odrodzenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowco pasztetowej, ponawiam prośbę o przybliżenie nam osiągnięć zawodowo-życiowych Kacpra.
Bardzo chciuałbym je poznac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby lepiej się zorientować w problemtyce, trzeba popatrzeć na nią z dystansu bo z bliska gorzej widać. Popatrzmy więc na prezydenta Macrona i zastanówmy się nad pytaniem: jakie kompetencje i osiągnięcia ma ten facet ? A jak pytanie zbyt trudne to proszę się zwrócić o konsultacje do żółtych kamizelek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale my pytamy o Płażyńskiego. Trudno do kompetencji zaliczyć : jest synem założyciela PO, ma urodziwą żonę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat żona Pana Kacpra jest niesamowitą kobietą. Sprawa jest opisana w moim poście przed kilku lat w dziale Forum"Praca" należy wyszukać nazwę POS System z Dębogórza, oraz sprawa "Hans Gielen" w googlach , to taki prezes-hitlerowski nazista który prowadzi firemkę obok mojej wsi, tu na pomorzu. Facet traktował (i z tego co wiem nadal traktuje tylko dyskretniej) Polaków jak g*wno. Śmiał im się w twarz że jego idol zrobił by z nimi porządek. To się działo praktycznie pod moim nosem i nikt nie miał tyle odwagi co Pani Natalia.
Wystarczy poszukać "Hans Gielen" i wyskoczą wyniki - polecam zapoznać się ze źródłem materiałów i pamiętać że sprawa trwała ponad trzy lata, wyrok zapadł dopiero niedawno. Tylko trzymajcie się mocno krzesła bo to co usłyszycie i zobaczycie jest mocne i działo się tu, w Polsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Błąd. Błąd perspektywy.
Żeby go uniknąć, trzeba oderwać się od żabiej perspektywy, wydłużyć perspektywę i spojrzeć na Macrona. Tam jest odpowiedź.
Taka jest właściwa metodologia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten swoje. Czy nie rozumiesz co jest tematem ? O kim piszemy i co poruszamy - hipokryzję . Broń swojego Płażyńskiego, a nie patrz na Paryż. Chyba że nie masz argumentów, jak zwykle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież o waszej systemowej hipokryzji piszę w każdej notce, albo komentarzu. Mało wam ? No to wrzucę za jakiś czas jeszcze parę uwag o waszym świecie na opak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy pytania o kompetencje i dokonania zawodowo-życiowe pana Kacpra pisane są niezrozumiałym dla ciebie językiem?
Czy jak zwykle brak argumentów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chcecie prawdy ? To proszę bardzo:

No przecież prawdę Płażyński powiedział i tylko dobór słów nie był precyzyjny. ""przypadek" przecież jest semantycznie bliski "wypadkowi", a przecież te dodatkowe wybory są skutkiem tego tragicznego wypadku, jaki zdarzył się w trakcie Finału WOŚP w Gdańsku. Gdyby nie było zabójstwa śp. Pawła Adamowicza, nie byłoby dodatkowych wyborów i pani Dulkiwicz nie zostałaby prezydentem. W tym sensie termin "przypadek" pasuje jak najbardziej. Co najwyżej można uznać to za zwykły lapsus językowy, ale widać tu złą wolę ze strony krytyków, którzy czepiają się słówek

No to ja też ten wątek pociągnę, bo jest jeszcze inna perspektywa. Jest rzeczą oczywistą, że to zwolennicy Pawła Adamowicza, wprawdzie bezwiednie, ale wystawili go na odstrzał. Gdyby Adamowicz przegrał wybory, żyłby dalej, co nawyyżej dostałby zarzuty i karę, więc to jego wyborcy, lekceważąc zarzuty, wystawili go na atak świra, który przecież przegranego by nie zaatakował, bo nie taki był jego cel.

Skoro padło słowo "przypadek" to je wykorzystajmy. Otóż wcale nie było przypadkiem, że Paweł Adamowicz poniósł śmierć na Finale WOŚP. Patrząc z indywidualnego punktu widzenia ofiary można to uznać za przypadek, ale z punktu widzenia systemowego, to był oczywisty przykład , modelowy, spektakularnego zawalenia się platformerskiego państewka z dykty na Targu Węglowym. A kto był twórcą tego państewka, no kto ? Zapomnieliście ? Sama ofiara brała udział w tym procederze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kocio

To się działo w Trójmieście, a mieszkańcy Trómiasta mają ostatnio kłopoty z usteleniem gdzie jest dół, a gdzie jest góra. Kara za zlekceważenie Solidarności, która w końcu tu się zrodziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

łowco pasztetowej, nas w tym momencie interesują kompetencje i dokonania pana Kacpra.
Po raz trzeci proszę żebyś nam te dokonania przybliżył.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy ja ci muszę przypominać łowco, że już w trakcie kampanii wyborczej Kacper Płażyński kłamał, za co musiał potemprzepraszać Adamowicza ? Tam przepraszał za kłamstwa, teraz za nietakt. Coś z tą kindersztubą nie za bardzo. Poza tym, czy właściwym jest budowanie swojej kariery na tragicznej śmierci ojca, jako czegoś, co ma stanowić swoisty atut - kompetencję ? Moim zdaniem nie. Ale w polityce jak i w showbiznesie liczy się by być widocznym i zapamiętanym. Sprawa wniosku o dotację jako bezrobotny - dyskusyjna z punktu widzenia wizerunkowego, ale trochę naciągana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rowniez prosze o wskazanie sukcesow zawodowych KP.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowacu Radio Erewań przemawia ?

Skłamał Adamowicz, a sąd skłamał dodatkowo, co go kompromituje, bo pamiętam przebieg linii tramwajowej jaką proponował Płażyński i linii jaką propnował Adamowicz.

Postkomunistyczne sądy Małej Sycylii kłamią systemowo, koncertowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lowco kaszanki, teraz jest moment kiedy mozesz chwalic KA i zaprezentowac jego atuty tutaj.
Dlaczego tego nievrobisz?
Uwazasz, zebten czlowiek nie ma zadnychvdokonan???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak, sądy pod 4 letnia kuratela Ziobry kłamią. Zapadł wyrok i basta. Więzienia zapelnione są niewinnymi, których skazaly kłamliwe sądy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co z Najniezwyklejszą Kastą ? Wzięła sobie 4-letni urlop ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Musisz zapytać Kacpra.
Będzie miał informacje z pierwszej ręki.
Pani Elżbieta Płażyńska jest sędzią w III Wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego w Gdańsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i łowca wpadł we własne sidła. Lepiej być nie mogło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest paradoks?
Facet chwali młodego Kacpra a kiedy kilka osób prosi go o pokazanie sukcesów i dokonań tego młodego człowieka to on milczy i udaje, że tych pytań nie widzi.
No chyba, że przyjmiemy że kandydat na prezydenta dużego miasta nie powinien mieć żadnych zawodowych sukcesów?
Bo przecież trudno za niebywały sukces uznać ukończenie studiów. Jest więc coś jeszcze? Czy na tym się sukcesy kończą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo słaba interpretacja.

Pani Płażyńskiej należy współczuć, bo spada m.in. na nią odium za wyskoki Najniezwyklejszej Kasty.

No i kto tu wpada, jak zwykle, w sidła głupoty ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stara kaszanka nie odpowiadahac na kilkanascie pytan mowi nam tak:
Nie potrafie wymienic ani jednego osiagniecia Pana Kacpra ale skoro kest przeciwko wam to jest najlepszy.

Stary troglodyta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

dotacje unijne to nie dotacje od unii
to najpierw ukradzione
a potem z łaska rozdawane pieniadze

wiec nie rozumiem czemu masz skrupuły Mtf

wrecz przeciwnie---trzeba ich wziazc jak najwiecej---by odzyskac choc te czesc ,ktora nakradli
za chwile sie skoncza
leża i czekaja a jak wiadomo,maja swoje czas
potem na papier i zszywacze zamienia je urzednicy
na siłe bo termin sie zaciesnia

bierz jak swoje
bo to jest stad wziete
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

O jak fajnie, że Iza wróciła.
Iza, chciałbym się dowiedzieć kto i co ukradł?
A może w UE - tak jak w ECS - też popełniono jakieś morderstwa?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moze lokalizacja kancelarii w lichej lokalizacji jest celowym działaniem. Takie zbliżenie do szarego obywatela, ludu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dzień dobry dowiedzieliśmy się już o tym, że UE nas okrada. Jak na początek nowego come back u tej Pani to wyważona myśl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

przeciez powiedział,ze jest takim samym obywatelem ,jak inni
nie chciał wrocic do pracy w spolce,byc wolnym w pewnym sensie
bo do konca to wolny nie jest nikt,od systemu

stad wystapił o dotacje
a jak wiadomo bez statusu bezrobotnego to niemozliwe
akurat stamtad dostac

kazdy musi w tym momencie tak zrobic ,jesli chce uzyskac srodki na rozp.wlasnej działalnosci,poprzez PUP

zastanawiałam sie nad tym--to takie kuriozum
-urzad wie,ze o srodki staraja sie naciagani bezrobotni
i taki procede działa w prawie

srodki sa
wiec maja znowu--wydac je na kolejne przemeblowanie w PUP?
niech ida do ludzi..moim zdaniem

a prawo mamy porabane w kazdej dziedzinie

nie ukradł,nie wywalił kogos z lokum ,nie pozbawił działki
jak jego kontrkandydat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja lubię tę starszą panią dla której wszyscy toi złodzieje i mordercy.
Ona jest w podobnej sytuacji życiowej jak łowca pasztetowej,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Babcia Izabelda jest dobra, porzucona przez facetow, zdeptana przez zycie, pod 60tke, bez szans na cokolwiek.

Potem wszedzie mordercy i zlodzieje. Zly swiat nie dal jej nic.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Moze lokalizacja kancelarii w lichej lokalizacji jest celowym działaniem

Heweliusza 11 to nie jest licha lokalizacja.
To jest wieżowiec biurowy w centrum Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odezwała się Dulkieiwicz, no i doniosła na Polskę. Tp dopiero kindersztuba.

https://wpolityce.pl/polityka/436947-dulkiewicz-atakuje-rzad-i-zapowiada-przyjecie-uchodzcow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dlaczego Dulkiewicz miała 82 czy 83% głosów?
Sami idioci?
Tylko plebs mądry w Gdansku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

z jakiego procenta bioracych udzial
w wyborach?
bo reszta ktora nie byla wiedziala
ze demokracji w tych wyborach nie bedzie
wiec nie ma co isc na darmo

co do mojej osoby
czy ducha
to mozecie co najwyzej nafajdać swoimi plwocinami obok
hartowanej stali to nie ruszy

dzieci we mgle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Które ze zdań Pani Prezydent Dulkiewicz mialoby być nieprawdziwe ?
Wezmy pierwsze z brzegu : „Partia wykorzystuje dla swoich celów katastrofę samolotową w Smoleńsku, w której zginął Lech Kaczyński, brat bliźniak szefa partii Jarosława Kaczyńskiego oraz inni przedstawiciele polskiej elity.”

Przecież Polacy nie wierzą w żaden zamach w Smolensku.
Nakręcanie latami tego wypadku komunikacyjnego służy wyłącznie celom partyjnym.
Inaczej „kryształ” nie miałby możliwości co miesiąc wchodzić na drabinkę.

Partia po prostu napędza spirale nienawiści, jak wobec Adamowicza.
To PiS doprowadziło do sytuacji, w której zginął Prezydent Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wykorzystać to wykorzystał, do różnych zresztą celów, Adamowicz panią Dulkiewicz. Bardzo konkretnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ktoś ci kiedyś powiedział, ze ty po prostu jesteś zwykłym ch**jem ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jedno zdanie słyszy codziennie od jakiś 80 lat. A od 20 czyta to zdanie w necie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Nie widzę w tym niczego sprzecznego z prawem, a jedynie działanie nieetyczne. Obstawiam, że Kacper i tak by założył swoją kancelarię, a że sięgnął sobie po dodatkowy profit - mógł. Tym się własnie różnimy, że dla Was jest wszystko ok.

No to się za długo nie naczekałem, a przy okazji Kacper zweryfikował moje podejrzenia, jednak niesłusznie posądzałem go, że założyłby kancelarię bez dotacji.
https://zapodaj.net/a08c4c424fa16.png.html

Przychodzi baba do lekarza i od progu krzyczy "hajl hitler". Na co lekarz - "co pani? tyle lat po wojnie a pani hajluje? Świat się zmienił ...". Na co baba - "tak, świat się zmienił, ale pan panie szturmbanfirer to się nie zmienił w ogóle".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę bez sensu, ze zlikwidował teraz kancelarię.
Wyglada na to, ze w niedługim czasie mógłby mieć dobre zlecenia od swoich.
Taki np. Sasin to z 231kk będzie potrzebował naprawdę dobrego obrońcy.
Nie mówiąc o pozostałych odpowiedzialnych za przywództwo sprawcze - pseud Premier, pseud. Zwykły Poseł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

do góry