Widok

Odjechany lokal

Wspominam świetną ekipe bardzo profesjonalna i jedzonko ktore smakowalo jak przyrzadzone specjalnie dla mnie :) (w sumie ja wybieralam z karty :P) ale sam kucharz przyszedł doradzil i "uszyl potrawe na miarę". Bardzo mily klimat w ogole pierszy lokal o tak gustownym wystroju tzn w moim guście. Elementy miedzi laczone z klasyką no bajka i stara cegla na szczescie zachowana. Pyszne przystawki na wstepie w pataty czy jak to sie nazywało w kazym badz razie chipsy ze slodkich ziemniakow zrobily furore salatka z pomidorkow przepyszna a do tego pieczywko z sezamem jakiego nigdy w zyciu nie jadłam no i steki ktorych ja nie jadam ale moj maz nawet w Berlinie nie jadl takich smacznych miesko wspaniale wysmazone (bede probowala dorównać) miejsce do palenia cygar bardzo mi sie spodobalo szkoda ze nie zdecydowalam sie skosztować ale mam nadzieje ze nastepnym razem się uda. Bylo jeszcze szablowanie szampana ale to 3ba zobaczyc na wlasn3 oczy :) Bardzo podobal mi sie kontakt z zaloga pracujaca, stworzyli swietny klimat dzięki ktoremu mozna poczuc sie jak wsrod swoich znajomych.
Moja ocena
ELIKSIR kategoria: Restauracje
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eliksir wspaniale miejsce

Eliksir jest to miejsce gdzie, można skosztować ciekawych kompozycji, a zarazem odważnych smaków drinków, które łączą się z daniami ,co tez jest rzadko spotykane np. miałem okazje próbować drinka podwędzanego i do tego śledzia z czekolada bardzo awangardowe i ciekawe połączenie. Eliksir jest to bardzo ciekawe miejsce warte odwiedzenia .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry