Widok

Odmowa wykonania zlecenia

Zamawiając taksówkę, zgłosiłam przewóz choinki o wysokości 1,90cm. Przyjmujący zlecenie zaakceptował zgłoszenie i wysłał większą taksówkę (nr TAXI 26). Nie dość, że musiałam szukać miejsca, gdzie kierowca raczył zaparkować, to jeszcze ku mojemu zdziwieniu - a jestem już osobą w "jesieni" wieku - odmówił wykonania kursu, śmiesznie tłumacząc się, że by musiał przez 1,5h sprzątać igliwie! Jest to o tyle chore tłumaczenie, gdyż choinka była świeżo zakupiona, owinięta w siatce i żadne igliwie z niej nie leciało! Nie polecam zamawiania usług przewozowych hallo Taxi, mając ze sobą większy, nieporęczny bagaż. Kierowca był bardzo nieuprzejmy i wręcz odpowiadał odpryskliwie, jakby zapominając, że to jest jego praca!
Moja ocena
Hallo Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kierowca ma prawo odmówić wykonania usługi, gdy bagaż może zanieczyścić pojazd. Przepisy porządkowe miasta Gdańska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale korporacje zaakceptowała zgłoszenie i powinna wysłać kierowce, który usługę wykona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przepraszam ale czy Pani jest normalna? Pani nie szanuje pracy kierowcy taxi i od tego zacznijmy rozmowę. A jada i pije Pani również w aucie? W swoim domu lubi Pani robić chlew? Siatka niczego nie chroni. To Pani jest zobowiązana zabezpieczyć towar przewożony w taki sposób, żeby był do tego przewozu gotowy. Jeżeli uważa Pani inaczej proszę zamawiać furmankę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry