Widok

Odradzam grupony i inne tego typu rzeczy

Wykupiłam grupon na zdiecia do dokumentów, zdięcia zrobione na przeciwko zakładu, przez raczej mało profesjonalną panią pracującą w sklepie z zabawkami (?). Po upłynięciu podanego czasu zdięcia nie były gotowe. Być może inaczej traktuje się tam ludzi którzy nie korzystają z zakupów grupoych, nie wiem, w każdym razie tej formy zdecydowanie nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

Nie do końca rozumiem lakoniczne stwierdzenie - odradzam grupony i inne tego typu rzeczy. Po pierwsze nie jesteśmy na gruponie. Po drugie w ofercie dokładnie jest opisane miejsce robienia zdjęć. Zdjęcia nie są robione w sklepie z zabawkami a w mini atelier - przejście jest przez sklep. Świadomie dokonuje Pani zakupu. Czas realizacji mamy od 30 minut do 24h. Opóźnienia zdarzają się ze względu na dużą ilość pracy, za co przepraszamy.
Reklamację zawsze może Pani zgłosić, ale nie tą drogą. Najłatwiej jest wpisać negatywną opinię w Internecie zamiast bezpośrednio na miejscu porozmawiać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam prawo się tutaj wypowiedzieć, więc z niego korzystam. Powiadomiono mnie, że mam przyjść za 30 min, skoro mają Państwo tak dużo pracy, proszę to uwzględnić, bo nie każdy ma czas, lub ochotę czekać 15 min.
A skoro na kuponie napisane jest ankaralab.com, to ja jedynie mogę się domyślać, że jednak Państwo są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szacun

Uroczyście potwierdzam - ankaralaba nigdy na grouponie nie było. Chyba myli Pani Groupon z Citiem i stąd całe zamieszanie z łapaniem się za "słówka". Co do ankaralab - trzymają poziom od lat i widzieli już upadek niejednego "geniusza fotografii" wiec szacun. Trzymam za nich kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry