Widok
Odradzam serdecznie... UNIKAĆ!
Nie polecam nikolmu. Obsługa zajęta rozmowami z koleżankami. Zamówienie dania "bez czegoś" skutkuje odpowiedzią "tak, tak", a po 5min i tak robią swoje. Składniki daleko od określenia ich świerzymi. Na lepsze jedzenie można się załapać u turka w kebapie, a wiadomo jak tam oszukują. Dla jasności - uwielbiam azjatycką kuchnie, ale tutaj to po prostu żal. Ceny drogie jak na coś do czego nawet się nie da wejść do środka. Ogólna ocena "1". Współczuje wszystkim się tam stołującym...
Moja ocena
Tajskie Smaki
kategoria: Bary
obsługa: 1
menu: 2
jakość potraw: 1
wygląd i czystość: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.2
* maksymalna ocena 6