Widok

Odradzam usługi tej firmy

Pani Magda ze swoja rodzina była u mnie dwa razy. Za pierwszym razem nie miałam wiekszych zastrzeżeń i umówiłam się z nimi na kolejna wizytę. Po drugim sprzątaniu dom zastałam w nieładzie. Garderoba została nietknięta, co Pani Magda skwitowali komentarzem, ze „o niej zapomnieli”. Prasowanie zostawione w połowie i tak niestarannie poskładane, ze wiele ubrań nadawalo się do kolejnego prasowania. Fronty kuchenne nieumyte, białe drzwi z odciskami raczek moich dzieci, nieumyte szybki witryny, parapety zakurzone. Zrobilam zdjęcia i wysłałam Pani Magdzie. Odpisała mi, ze w jej odczuciu praca została wykonana należycie. Nie zgodziła się na wykonanie poprawek ani zwrot polowy wynagrodzenia. Po firmie, która nazywa się Perfekcyjna Magda spodziewałabym się większej rzetelności i dokładności w wykonywaniu pracy. Kontakt z klientem również pozostawia wiele do życzenia (brak „Dzień dobry” przy powitaniu pierwszego dnia).
Moja ocena
oferta: 5
 
jakość usług: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Nie zgadzam się z pani opinią. Skończyliśmy z panią współpracę ponieważ za zostawienie odbicia 2 palców na Microfali pani życzyła sobie darmowego sprzątania przy następnej wizycie. Teraz pani się mści. Na szczęście są ludzie którzy doceniają naszą ciężką pracę i nie robią żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry