Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosława - ocena Serdeczne podziękowanie dla Pani Jolanty Odrzywolskiej-Wójcik i Pana Leszka...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 września 2024

Edyta i Emil - ocena Kupno mieszkania przebiegło sprawnie i przyjemnie, Pani Jolanta stanęła na...
~Edyta i Emil
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 sierpnia 2024

Katarzyna - ocena Korzystałam z usług biura nieruchomości i jestem zadowolona. Pośrednicy, Pani...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 lipca 2024

Landlord - ocena Miałem przyjemność współpracować od strony nabywcy. Z zasady nie potrzebuję...
~Landlord
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 czerwca 2024

Kupujący - ocena Pani sprzedająca nieruchomość skorzystała z pośrednictwa tego biura...
~Kupujący
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Iwona - ocena Bardzo dziękuję Pani Magdzie Kmiecik i Pani Jolancie Odrzywolskiej za...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Dorota Fengaras - ocena Profesjonalna i kompleksowa obsługa.Polecam.
~Dorota Fengaras
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Jan Różdżyński - ocena Bardzo dziękujemy Pani Jolancie Odrzywolskiej-Wójcik za skuteczną i pełną...
~Jan Różdżyński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2023

Paweł - opinia Wszystko w jak najlepszym porządku. Sprawnie i szybko. Pani Jolanta zadbała...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Janusz - opinia wątek zamknięty Ostatnio sprzedając mieszkanie zleciłem sprawę do biura Pani Jolanty...
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2022

Marzenna W. - opinia wątek zamknięty Pani Magda Kmiecik towarzyszyla mi przy sprzedazy mieszkania od poczatku do...
~Marzenna W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Bardzo miła współpraca, profesjonalizm Sprzedażą mojego domu zajmowała się...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Polecam wątek zamknięty Skorzystaliśmy z mężem z usług biura Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości przy...
~Dominika i Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2019

Rzetelna Firma i cudowna Pani Aleksandra Wójcik. wątek zamknięty Długo z mężem szukaliśmy mieszkania na własną rękę bez powodzenia,...
~Jarosław i Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam w 100% Panią Olę wątek zamknięty Bardzo fachowe doradztwo i obsługa. Pani Ola pomogła szybko sprzedać...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Jedno z niewielu rzetelnych biur w Trójmieście wątek zamknięty Przez dwa lata szukania mieszkania nie udało nam się trafić na...
~Sabina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty W styczniu sprzedałem mieszkanie korzystając z pośrednictwa agencji...
~Bartosz Z
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Miałem przyjemność kupować nieruchomośc z pomocą Pani Odrzywolskiej i jestem...
~Marek C.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Jestem na TAK! wątek zamknięty Szczerze polecam kupno mieszkania za pośrednictwem tego biura. Trafiłam na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Bardzo profesjonalna i mila obsluga wątek zamknięty Wynajmowalam mieszkanie po raz kolejny, zawiedziona poziomem obslugi mojej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
93

postów

91

wątków

do góry