Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Skorzystaliśmy z mężem z usług biura Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości przy...
~Dominika i Jarek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 września 2019

Rzetelna Firma i cudowna Pani Aleksandra Wójcik. Długo z mężem szukaliśmy mieszkania na własną rękę bez powodzenia,...
~Jarosław i Patrycja
-

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam w 100% Panią Olę Bardzo fachowe doradztwo i obsługa. Pani Ola pomogła szybko sprzedać...
~Patrycja
-

dodano: 30 sierpnia 2019

Jedno z niewielu rzetelnych biur w Trójmieście Przez dwa lata szukania mieszkania nie udało nam się trafić na...
~Sabina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lutego 2019

Pełny profesjonalizm W styczniu sprzedałem mieszkanie korzystając z pośrednictwa agencji...
~Bartosz Z
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 stycznia 2019

Profesjonalna obsługa Miałem przyjemność kupować nieruchomośc z pomocą Pani Odrzywolskiej i jestem...
~Marek C.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2018

Jestem na TAK! Szczerze polecam kupno mieszkania za pośrednictwem tego biura. Trafiłam na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2018

Bardzo profesjonalna i mila obsluga wątek zamknięty Wynajmowalam mieszkanie po raz kolejny, zawiedziona poziomem obslugi mojej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2017

Pani Ola -gwarancja profesjonalizmu wątek zamknięty Do Pani Oli trafilismy z malzonka czytajac opinie. Zadna nie jest przesadna w...
~EKW
-

dodano: 11 maja 2017

ocena wątek zamknięty Zachęcona wpisami opiniującymi, uwagami i spostrzeżeniami znajomych,...
~Sł. R.z Hamburga
-

dodano: 1 maja 2017

Polecam panią Aleksandrę Wójcik wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Aleksandrę Wójcik. Pani Ola jest osobą bardzo...
~Aneta
-

dodano: 21 kwietnia 2017

Sprzedaż mieszkania. wątek zamknięty Nie było mi łatwo sprzedać mieszkania gdyż mieszkam za granicą,rzadko bywam...
~Alina
-

dodano: 19 kwietnia 2017

Polecam Panią Olę wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do klienta, pomoc merytoryczna na najwyższym...
~Alicja
-

dodano: 10 kwietnia 2017

The Best Agent in Tricity wątek zamknięty Hi, All! It is my pleasure to recomend the Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości...
~Pidoprygora Dmytro
-

dodano: 30 marca 2017

Szczerze polecam Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości! wątek zamknięty Research robiliśmy przez internet. Początkowo wybrałam 2 biura po rozmowie...
~Marta
-

dodano: 12 marca 2017

Pełen profesjonalizm i super współpraca wątek zamknięty Gorąco polecam panią Joannę Wójcik jako pośrednika nieruchomości. Bardzo miły...
~Krzysztof
-

dodano: 9 stycznia 2017

Polecam współpracę z Panią Aleksandrą Wójcik! wątek zamknięty Pani Aleksandra jest osobą kompetentną, konkretną, profesjonalną, nastawioną...
~Honorata
-

dodano: 2 stycznia 2017

Najlepszy pośrednik-Aleksandra Wójcik wątek zamknięty Panią Olę znaleźliśmy przez Internet, szukając osoby z dobrymi opiniami i...
~Sylwia i Irek
-

dodano: 1 stycznia 2017

Отзыв wątek zamknięty Joanna помогла...
~Sergey
-

dodano: 28 grudnia 2016

Odrzywolska&Wójcik 6 to za mało ! wątek zamknięty Współpracowałem z wieloma biurami nieruchomości ale nigdy dotąd nie spotkałem...
~Pan Bob
-

dodano: 28 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

79

wątków

do góry