Widok

Odśnierzanie 2016/2017

Bojano Temat dostępny też na forum:
Witam

Ktoś się orientuje czy w tym roku będzie ktoś odśnieżał drogi?
Od wczoraj leży śnieg a żadnego pługu nie widać!!!
Ani słychać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie Sołtysie, podeślij Pan pług na Polną bo zaczyna być dramatycznie, a przecież nie jesteśmy jak Araby lub inne Talibany, żeby chodzić z buta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry