Widok
nie mają pieniędzy juz teraz rozłozyli płatności na dwa lata,sami wiedzą ze ten rząd pcha ich do piachu,mrzonki o centralnym porcie lot. i rozwoju nijak się mają do sytuacji geopolitycznej!
Wyprowadzaja kraj z UE zamykają sie na wszystkich oprócz Iranu to kto ma latać? Ci co zechcą wrócić przylecą i koniec,wakacje tez się niedługo skończą,złotówka zaczyna sie chwiać a potem 500 czy dodatkowe 300 nic nie pomoga posmakujecie wczesnych lat 90-tych tyle zostanie... jeszcze ukraińcy tylko będą sie przebijać do siebie z bronią w ręku po drodze nie patrząc na nic...
Wyprowadzaja kraj z UE zamykają sie na wszystkich oprócz Iranu to kto ma latać? Ci co zechcą wrócić przylecą i koniec,wakacje tez się niedługo skończą,złotówka zaczyna sie chwiać a potem 500 czy dodatkowe 300 nic nie pomoga posmakujecie wczesnych lat 90-tych tyle zostanie... jeszcze ukraińcy tylko będą sie przebijać do siebie z bronią w ręku po drodze nie patrząc na nic...
tu się mylisz, kancelarie za darmo do sądu już niestety nie idą ( 5% wartości wnioskowanej kwoty odszkodowania, opłata za adwokata 3600 netto, koszt biegłego, trochę trzeba zainwestować żeby coś uzyskać ), opcja bez kosztowa jest w przypadku zawarcia ugody ( prowizja na końcu od uzyskanej kwoty ) a lotnisko olało ugodę i woli się sądzić bo to daje odroczenie w czasie....... także opcja dla wytrwałych