Widok

Odszkodowanie - lotnisko

Banino Rewita Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
Ktoś z mieszkańców Banina, składał już wniosek o odszkodowanie za uciążliwości związane z ruchem samolotów? Podobno można składać wnioski tylko do marca 2018 r. Jak i gdzie można taki wniosek złożyć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A można wiedzieć w której strefie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwna sprawa, ja dostalem 42 tys. , w strefie najbardziej oddalonej od lotniska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy skladales wniosek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w marcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przez kancelarię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duża częśc porannych startów idzie w kierunku Banina i skręca w strone pszennej tak więc hałas jest tu duży a te rejony są poza strefą.Może trzeba by się skrzyknąć wiekszą grupą i powalczyć.Spróbujcie spać przy uchlonym oknie. Juz przed 6 rano zaczynają sie masowe starty....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie przez rynnę i parapet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lotnisko odmówiło zawarcia ugody bo kwota roszczeń i liczba wniosków przerosła ich możliwości, dlatego została jedynie droga sądowa dla wytrwałych.... także powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mają pieniędzy juz teraz rozłozyli płatności na dwa lata,sami wiedzą ze ten rząd pcha ich do piachu,mrzonki o centralnym porcie lot. i rozwoju nijak się mają do sytuacji geopolitycznej!
Wyprowadzaja kraj z UE zamykają sie na wszystkich oprócz Iranu to kto ma latać? Ci co zechcą wrócić przylecą i koniec,wakacje tez się niedługo skończą,złotówka zaczyna sie chwiać a potem 500 czy dodatkowe 300 nic nie pomoga posmakujecie wczesnych lat 90-tych tyle zostanie... jeszcze ukraińcy tylko będą sie przebijać do siebie z bronią w ręku po drodze nie patrząc na nic...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dla wytrwałych ? w czym tu trwać sprawa do sądu i czekać będą płacić choć nie chcą nikt nie liczył ze po prostu wypłaca ci i tyle koszt żaden bo kancelarie biorą od wygranej wiec tylko kwestia czasu nie wytrwalosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tu się mylisz, kancelarie za darmo do sądu już niestety nie idą ( 5% wartości wnioskowanej kwoty odszkodowania, opłata za adwokata 3600 netto, koszt biegłego, trochę trzeba zainwestować żeby coś uzyskać ), opcja bez kosztowa jest w przypadku zawarcia ugody ( prowizja na końcu od uzyskanej kwoty ) a lotnisko olało ugodę i woli się sądzić bo to daje odroczenie w czasie....... także opcja dla wytrwałych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Ty sie mylisz :) wszystko zalezy od tego jaka sie wybralo kancelarie. Ja mam podpisana umowe bezkosztowa dla mnie. Mam zapis w umowie ze w przypadku sprawy w sadzie, cale koszta pokrywa kancelaria w zamian za wiekszy procent od wygranej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koszty i tak beda zwracane przez druga strone w przypadku takiej umowy kancelarii, zarobia dodatkowo, a ty mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Doskonale o tym wiem :) ale w tym przypadku nic nie ryzykuje :) i wole dostac mniej, ale bez ryzyka dla mnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I z nowu gòwnoburza idź człeku zobacz czy cebula dojrzała!
"Koszty" i "koszty"!
Po pierwsze wyrok po drugie prawomocny i na koniec jest od kogo ściagać!
Do tej pory spòłka może ogłosić upadłość a syndyk w raz z sàdami klepnáć nieważność zobowiàzań przed sprzedażà lub przkształceniem!
Głàby!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nawet dziecko jak by się tak stało nie było by lotniska wiec problem z głowy a w innym przypadku nowego właściciela obowiązuje również OOU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ADAMS po prostu nie ma szans no odszkodowanie i zal d*pe sciska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem kto i po co to wymyślił?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś wie czy dalej można składać wnioski o odszkodowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadzwoń do Portu Lotniczego, tam jest specjalna komórka ds. odszkodowań i tam Cię poinformują. Swego czasu dzwoniłam i dostałam info, że w tym roku zajmują się wnioskami ze strefy A, na wnioski ze strefy B mają czas do 10 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0