Widok

Odszkodowanie

Witam
może ktoś z Was podpowie mi co zrobić w przypadku gdy uważam, że ubezpieczyciel zaniżył szkodę mojego auta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bierz kasy tylko napraw sobie w systemie bezgotówkowym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jak zaniżył ?
Jeżeli dostałaś kosztorys ofertowy (czyli tzw propozycję ile to ubezpieczyciel chciałby tobie zapłacić), to piszesz odwołanie że nie zgadzasz się bo.................... i czekasz na odpowiedź
Jak dostaniesz kolejny kosztorys to ......... w sumie dalej nie wiem bo na niego czekam ;P , ale wyjścia teoretycznie są 3.
1. Negocjujesz do skutku
2. Idziesz do sądu
3. Machasz ręką i idziesz z kosztorysem do warsztatu , który naprawia tobie auto, odbierasz sprawne auto , a warsztat sam się już dalej wykłóca z ubezpieczycielem, ty nie bierzesz w tym udziału.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bierzesz rzeczoznawcę np z pzm koszt ok 400 zl.i robi ci na nowo wycene auta przed i po szkodzie. I wysylasz do ubezpieczyciela .wraz z ustswowymi odsetkami.i zwrotem kosztów poniesionej ekspertyzy .to wsio:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry