Widok

Odszkodowanie

Może pomożecie?
Jechalam rowerem po prawej stronie ulicy i nagle za mna uslyszslam pisk opon. Samochod za mna gwsltownie zahamowal a auto z naprzeciwka zeolnilo do zera. Odwrocilam sie i stracilam rownowage.Wywrocilam się na chodnik i zdarlam mocno kolano i bok łydki mam wybity palec u ręki. Samochód odjechał. Noga mnie strasznie boli i piecze dziś jest pierwszy dzień po zdarzeniu. Moje pytanie czy należy mi się odszkodowanie jakbym dziś poszła na pogotowie z noga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz gdzieś ubezpieczenie NNW, to jakieś znikome szanse na odszkodowanie są. Znikome, bo wg twojego opisu nie doznałaś trwałych następstw nieszczęśliwego wypadku. A przynajmniej za wcześnie na jakąkolwiek ocenę.
Z ubezpieczenia oc tych pojazdów na żadne odszkodowanie nie masz szans. Twój upadek jest wyłączną twoją winą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z przedpiścą. Dla spokoju ducha - zapomnij o zdarzeniu, walka przy tak marnych kartach niszczy ducha.

I podpowiadam, że jeśli rozglądanie się jest dla Ciebie manewrem ryzykownym, to musisz to wytrenować, bo zginiesz marnie. Podpowiadam, że może trzeba zmienić pozycję na rowerze. I że rezygnacja z roweru na korzyść fury nie jest rozwiązaniem, bo rowerzyści i tak żyją dłużej, albo chociaż piękniej (np. Bjorg Lambrecht)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, zapoznaj się z wpisem, który wyjaśnia o jakie świadczenie możesz się ubiegać: https://radcakniewel.pl/odszkodowanie-o-jakie-swiadczenia-moze-ubiegac-sie-poszkodowany/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry