Widok

Odwołanie Prezesów Spółdzielni na Chełmie

Dzisiaj usłyszałam rozmowę osób o odwołaniu prezesów ze SP Chełm, czy to plotki czy prawda. Takie usłyszane plotki przy pizzy i piwku.!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu znowu, i co teraz, już był spokój i się zaczyna. Gorące krzesła czekają, znowu się wbije ktoś co będzie zaczynał od zera. Jacy są Ci z prezydium spółdzielni to są, ale jak się słyszy w telewizji o przekrętach to ja chce mieć spokój bo dużo robią - może za dużo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest taki gościu, osiedlowy mąciciel w Radzie Nadzorczej z jednostki "F" zwany "DON STANISLAWO" wykształcony miernie ale działacz PZPR, który już dwukrotnie pełnił funkcje prezesa po odwołaniu prezesów i nadal ma parcie na stołek. Zawsze przez kilka miesięcy więcej grosza w portfelu. Jeżeli przy piwie zasłyszane to tylko jego można tam ciągle spotkać z sobie podobnymi, a jeszcze jak ktoś mu postawi...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

A dlaczego odwołują prezesów, można się tego dowiedzieć ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To tylko dwóch członków z dwudziestoosobowej rady chciałoby odwołać prezesa i wprowadzili to do porządku obrad najbliższej rady.
Powodów nie ma więc szanse są zerowe, ale za 3 miesiące walne zgromadzenie członków więc czas zacząć mieszać!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem,ale może i są powody do odwołania jeżeli niektórzy maja taki zamiar. Poczekajmy aż przed walnym podają powód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie odwołają to powodu nie podadzą, bo takiego powodu pewnie nie było.... Radek powyżej podaje, że to wniosek 2 na 20 .... dla mnie to zadyma, ale poczekajmy.... po efektach "ich" poznacie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odwołają Prezesów, nie maja powodów. Krzykną, żeby coś nagłośnić szukają małej zaczepki. Zaczynają się wybory do rady spółdzielni. Pan S. zapomniał coo. nam obiecał. A co z Klubem Alfie, jak gmówił będzie za darmo? I obiecał bibliotekę w szkole. Obiecanki i nic z tego!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to już wszystko wiemy...armaty wytoczono na szaniec ale prochu nie dostarczono. A co miało być w końcu powodem odwołania prezesa do końca nie wiadomo. Obserwowałam trójkę zawziętych obserwatorów - zatwardziałych oportunistów spółdzielni , którzy smutnymi, pojedynczymi oklaskami nagrodzili wnioskodawcę uchwały o odwołaniu prezesa. "Obserwatorzy" wytrzymali niemal do końca a przysłowiowa "rura" tym obserwatorom zmiękła kiedy ogłoszono, że zysk spółdzielni za rok miniony jest rzędu siedmiu milionów....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i skończyło się 17 do 3 pomimo wielkiej agitacji. Ale czy to już koniec? Czy będzie teraz spokój? Czy dalej pełzająca rewolucja według sprawdzonych wzorców?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry