Widok

Odwołanie ks. Leszka

Może warto rozważyć ppdjęcie starań o usunięcie z parafii ks. Lecha. Teraz rozpoczęły się przeniesienia wiec jest na to dobry czas.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 31
musisz pogadać z proboszczem. Powodzenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sam się usuń z naszej wsi. Nie chcemy tu buntowników
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 10
Może biskup w końcu podejmie taką decyzję. To, że ktoś ma takie zdanie nie oznacza, że jest buntownikiem. Ks. Lech jest w Baninie ponad 20 lat więc niezależnie od sympatii bądź antypatii zmiany wyjdą na zdrowie wszystkim. Na tym polega posługa kapłańska, żeby ksiądz się za bardzo nie przywiązał do jednego miejsca.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21
Przynajmniej wiadomo, że mamy nowego proboszcza. Dobrze, że został nim ks. Daniel.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
A skąd wiesz na czym polega posługa kapłańskia?Na czym opiera się Twoja wiedza? Bo chyba raczej na dbaniu o wiernych, ich duchowość, a nie na przywiązywaniu bądź nie przywiązywaniu sie do miejsca...Pamiętajmy że ksiądz to człowiek jak każdy inny , ma wady i zalety, jedni go lubią bardziej inni mniej.
, a wraz ze święceniami nie staje się "nadczlowiekiem" , który swoim zachowaniem jest stanie zadowolić wszystkich i zostaje pozbawiony uczuć i emocji takich jak np przywiazanie-w tym konkretnym przypadku. Ciekawe, czy sam byś był w stanie po 20 latach zmienić miejcie pracy, zamieszkania w praktycznie jeden miesiąc.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie mam takiego problemu, bo nie przyrzekłem posłuszeństwa biskupowi...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Po Twoim zaangażowaniu w nominacje na stanowiska kościelne wnioskuję, że jestes katolikiem. Ciekawe co sam zrobiłeś aby życie duchowe naszej parafii było bogatsze? Zorganizowałes jakąś pielgrzymkę, albo chociażby kółko różańcowe, spotkanie modlitewne?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Puknij się w swoją pusta głowę. Z tego co pamietam bunt swojego czasy podniósł ks. Leszek i to przeciw biskupowi, któremu przysięgał posłuszeństwo.
Czy buntem jest domaganie się zmiany na lepsze.
Może powiesz nam co ten ksiądz robi poza organizowaniem jakiejś "pielgrzymki" dla kolka wzajemnej adoracji.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 24
Andrzeju, brak mi słów:( dlaczego jesteś taki zawistny? Nie radzisz sobie w życiu z obowiązkami? Może chcesz porozmawiać. Myślę, że skoro sam osiągnąłem wiele może Ciebie również w pewien sposób nakieruje. Nie warto być takim aspolecznym. W taki sposób nigdy nie będziesz się czuł spełniony...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
ks.Leszek jest dobrym ksiedzem, ktory żyje w tej spolecznosci ponad 20 lat, zna tu kazda rodzine, mówie o starych mieszkancach mysłe ze nowi w tej kwesti maja malo do powiedzenia a poza tym ks. leszek jest rezydentem !!! to on nam robi łaske ze odprawia to msze z BOGIEM
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 6
Możliwe, że jest dobrym księdzem, ale zgadzam się z tym, że zmiany są potrzebne. Księża rezydenci są również przenoszeni a mszę każdy ksiądz, rezydent czy nie powinien przynajmniej raz dziennie odprawić. I nie jest to żadna łaska.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
a prosze mi wskazac kiedy nie odprawil mszy ? i naprawde prosze aby osoby duchowne nie obrazac, co wam zrobił ks.Leszek, on chyba za dobry byl , bo mlodzież go pamieta ze szkoly , my rodowicie mieszkancy , wiemy ze oddałby ostatni kawalek chleba ...................
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
Widać z Waszych wpisów, że niektórym już całkiem odbiło... Pamiętacie go ze szkoły i Jego zachowanie było dla Was OK. To tylko świadczy o tym, że jesteście kompletną patologią!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17
Andrzej ---- Jak już to patologią społeczną , kompletna patologia co to za twór ? Podaj definicję
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj widzę Andrzejku, że nie miałeś lekko i los ciebie skrzywdził niemiłosiernie.
Trochę spokoju chłopie bo w depresję wpadniesz,
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
mysle zepan ktory nazwal mnie patologia jednak powinien isc do kosciola i zmowic chociaz , ANIELELE STRÓZU MOJ...., niewiem ile masz lat , albo bardzo uraziłes matke 4 dzieci w wieku szkolnym a wieku mojego nie bede zdradzac , bo mysle ze jakbys mial sumienie to bys sie powstydzil , ks. Leszek tylko jedna moja corke zdazyl uczyc dwa lata , przeszedl na emerture, a ks, Jarek ten wspanialy Jarek co on robi dla dzieci , puszcza filmy i czyta gazety i to,religia? i ks, Leszek prowadzil lekcje , a ze lubil dzieci to chwala mu za to ja tez sie tu wżeniłam,ale takich super ksiezy nie mialam za panny , zreszta bedzie teraz ks . Daniel proboszczem a to ks, takiej samej kategorii jak poprzednicy - dobry ale stanowczy i prosze o przeprosiny za tac patologie, bo jesli pan cos do ks, leszka prosze mu powiedziec prosto w oczy bo ja tak zrobilam wzgledem ks,Jarka nie kryje w internecie swoich niepokojow itp,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
a mszę za duszę zmarłego psa to powinien odprawiać. A czy przez kazdy rok ma mówić te same kazania. Nie moze postarać się czegoś nowego. A czy mógłby choć jedną mszę po łacinie odprawić. A nie zna łaciiny to niezły ksiądz (mam na względzie staż) Młodych księży można zrozumieć że łąciny nie znaja ale starych. Po za tym mam dość mszy gdzie ksiądz zjada slowa nawet przy konsekracji gada tak szybko, że nie robi pałzy między odrebnymi czesciami. O wierności doktrynie nie wspomnę. W tej parafi od wielu lat tylko wikariusze coś zrobili. Ksiądz hinz i obecny nowy proboszcz. Przy okazji gratulacje i dużo siły życzę na nowym stanowisku. W tej parafii , ktora nie dała jeszcze żadnego księdza to bardzo potrzebne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
oj oj. Pan na Ciebie z niebios patrzy, ile w Tobie jadu, nienawiści do bliźniego.
Kiedy nadejdzie kres twych dni i staniesz przed sądem ostatecznym Pan do Ciebie łaciną powie - ,,wypier....j stąd'' tu nie twoje miejsce. Pan nauczał miłować bliźniego jak siebie samego...... Twa wiara jest g*wno warta. Ileż pogardy i zła jest w Tobie nikczemniku jeden. Proś o przebaczenie...........na kolana padnij i żałuj za grzechy,a będą odpuszczone- chamie jeden.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ojoj jaki z ciebie chrześcijanin takie slowa jak cham wy...l. itp. Tylko dlatego, że wskazalem tylko kilka przykladów z poslugi ks. Leszka? Dlatego, że przypomnialem o zapisie konstytucji o liturgii? Może jestem grzesznym czlowiekiem wręcz jestem ale to nie oznacza, że nie mam prawa dyskutować i oceniać księży. Zgadzam się z rozmówcami, że to Ks. Lechu buntował sie publicznie przeciwko decyzji biskupa z 2010 r. Jak mozna mieć szacunek do księdza KK jeżeli buntuje się w sprawach personalnych decyzjom biskupa, gdzie posluszeństwo itp. A tak przy okazji czy "glos z nieba" to aby nie ksiądz leszek czuję jego styl z innych dyskusji. Jeśli mam rację to współczuję proszę księdza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W którym miejscu mojej wypowiedzi dopatrzyles się zawiści?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Andrzeju, ja dopatruje się zawiści czytając miedzywierszami. Myślę, że brakuje Ci empatii. Nie trzeba pisać wprost, aby jednoznacznie określić swój punkt widzenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
ks. Leszek jest samodzielny , wiec da sobie rade bez rady jego wrogow z Bogiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
To jest oczywiste, że księża są przenoszeni średnio co kilka lat, aby nie byś zbyt długo w jednym miejscu. Muszą być zawsze gotowi do posługiwania w różnych parafiach. Oczywiście nie jest to łatwe, ale jeśli człowiek chce gdzieś osiąść na stałe nie powinien wstępować do seminarium, bo częste zmiany miejsca pobytu są wpisane w kapłaństwo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcale się nie dziwie , ze ja. Leszek ma w D...w biskupa ...
To Glodz Flaszka powinien zostać odwołany
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
może warto podjąć starania o modlitwę za nogi, bo na łeb niestety Andrzeju już za późno...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dlaczego w mszach nie służy ( pomaga ) pan Zygmunt H. ?
Ponieważ na dzisiejszej rannej mszy Bożego Ciała ( 04.06. ) pomagał ks. Danielowi jakiś starszy pan i z tacy wylał na podłogę bestialsko w perfidny sposób wodę święcona z tacy !!!!!!!!!!!!!!!! i wytarł sobie w niej buty !!!! skandal !!!!
Wolałem jak pan Zygmunt służył w niedzielnych mszach i czytał pismo św. bo przynajmniej czytał wyraźnie i zrozumiale
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
oj ty mój kwiatuszku....... już przestań, może porozmawiamy, mogę również coś tobie przeczytać..... może być głośno i wyraźnie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
i bedzie nowy wikary to bedzie o czym pisac bo to nude jest , ciagle KS.LESZEK.... z BOGIEM
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
A czy sa w Baninie jacys ewangelicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mszy sluzyl pan Zygmunt h z barniewic najpierw, teraz odrodnik wylewa wode święconą a niedługo przyjaciel ks Leszka będzie sluzyl. Haha!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście ze tak ! Mało kto wie ze w latach 90 ks Leszek częstował kolegę Rafala W. alkoholem a następnie dobierał się do niego. Znam historie z opowiadań kolegi Rafala W.
Bracia Siekielscy powinni zbadać historie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

nic szczegolnego. wiekszosc ksiezy tak robi. od innych zloczyncow rozni ich to ze sa bezkarni. państwo (pis) sie boi, a dodatkowo nie ruszajac tej niecnej organizacji, ma wciaz wysokie poparcie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tylko prawdziwy rozdział Kościoła od Państwa, może uzdrowić sytuację, lecz ani Kościołowi ani PISowi jest to nie na rękę. Chodzi tu tylko o pieniądze. Z budżetu kraju płyną wartkim strumieniem pieniądze do Kościoła a dzięki temu PIS ma największą tubę wyborczą (zaraz za tym jest TVP) i może tkwić przy korycie.
Uważam, że jest w Polsce wielu świetnych księży, z prawdziwego powołania, którzy czynią wiele dobrego i obecna sytuacja jest tylko ze szkodą dla nich. Mam nadzieję, że w końcu się postawią i będą chcieli coś zmienić a nie poddawać się tłustym kotom z wierchuszki episkopatu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

pis,kościół i inne tego typu piszemy z malej.tvp- nie ma czegoś takiego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba większość sobie zdaje sprawe co to za jeden, no niestety niektórzy popierają zboczencow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajnie: wystarczy pamiętać aby siadać zawsze pupą do ściany i można u księdza dobrodzieja załapać się na darmową flaszkę. Żyć nie umierać!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nauczcie sie najpierw przeżegnac antykatolicy a potem wypowiadajcie sie na temat ksieży w parafii
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty się naucz myśleć a potem siadaj do pisania antymózgu katolsski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry