Widok

Odzyskiwanie danych z telefonu - gdzie?

Technologie Zaspa Przymorze Temat dostępny też na forum:
Znacie jakieś dobre i możliwie tanie punkty (najlepiej Zaspa/Przymorze/Wrzeszcz), w których mogłabym odzyskać pliki zapisane na telefonie, który nie chce się naładować i przez to włączyć? Byłam pewna, że wszystko zapisuje mi się na karcie pamięci, no ale, kurde mole oczywiście, wszystko szlak wziął. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze mozesz kupic baterie
sa wstepnie naladowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*Szlag.
W każdym punkcie GSM powinni mieć taką ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj programów do odzyskiwania danych.
http://www.recovery-tool.com/android-recovery/recover-data-from-android.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja też szukam serwisu, który odzyskuje dane z telefonów, Znalazłem taki serwis https://24gsm.com.pl/odzyskiwanie-danych.html korzystaliście z niego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć wszystkim,

więc mam klienta, który przypadkowo przywrócił ustawienia fabryczne swojego telefonu LG z Androidem. Nie skonfigurowali kopii zapasowych Google ani LG, więc nie ma tam nic do przywrócenia (najpierw próbowałem). Czy istnieje sposób na odzyskanie danych kontaktów (ponieważ to wszystko, o co się martwią).

Nie jestem pewien procesu, ponieważ telefon został zresetowany do ustawień fabrycznych, aw telefonie nie ma też karty SD. Jakieś pomysły, czy to tylko przegrana sprawa?

Dzięki za wszelką pomoc z góry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedynie co mi przychodzi do głowy to podłączenie do komputera jako dysk wymienny i skanowanie programem Recuva. Warto spróbować.
Nadpisywanie pamięci nowymi danymi może uniemożliwić odzyskanie danych nawet profesjonaliście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry