Widok

Oferta i jakość - do poprawy i przemyslenia

Od wielu lat borykam się ze złymi poziomami cukru we krwi. Co pewien czas wymagane jest wypicie ohydnie słodkiej glukozy i mierzenie poziomu cukrów we krwi po czasie od wypicia. Fachowo nazywa się to glukoza po obciążeniu.

Pierwszy raz spotkałem się z wymaganiem, aby glukozę kupić SAMEMU. Przy okazji dowiedziałem się o tym o 7 rano, kiedy stawiłem się na badanie a wszystkie apteki były zamknięte - cały dzień przestawiłem, tylko aby wykonać to badanie, a trwa ono 2 godziny.
Brak tej informacji na stronie, nie zostałem o tym poinformowany kiedy pytałem się w recepcji o szczegóły tego badania (pierwsza wizyta w tej placówce, pytałem się wyraźnie o szczegóły kontroli cukru).
Co więcej, badanie to jest w zakresie mojego abonamentu medycznego - może jest to tylko kilka złotych, ale czemu mam ponosić ten koszt? Data ważności glukozy jest długa, po co dodatkowe koszty związane z rozliczaniem się z pacjentem o takie małe rzeczy? Gratulacje minimalizacji kosztów, ale tutaj przegrało z utratą wizerunku z powodu saszetki z glukozą za 4zł.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobne odczucia co do obsługi klienta. Czas oczekiwania na zgłoszenie sie operatora to przeciętnie 5-8 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry