Re: Ognisko
Jako, że jak zwykle niektórzy nie przeczytają tego, co już było pisane N razy:
*** PODSUMOWANIE *** (nota bene: przeklejone z kwietniowego wątku, z poprawkami)
- czas:...
rozwiń
Jako, że jak zwykle niektórzy nie przeczytają tego, co już było pisane N razy:
*** PODSUMOWANIE *** (nota bene: przeklejone z kwietniowego wątku, z poprawkami)
- czas: sobota, 24/08/2013
- start 18:00. Zbiórka o tej godzinie pod Biedrą (Obr. Wybrzeża 27)
- można się dowolnie spóźnić ;) jakby ktoś zabłądził - kontakt poniżej
- lokalizacja: http://mapa.trojmiasto.pl/?x=-95.1&y=41.65&z=8&om=h
- wstęp wolny.. tzn. każdy, kto czuje się jakkolwiek związany z Forum, może przyjść. Nawet jeśli to zupełna świeżynka ;)
- przedział wiekowy uczestników: przynajmniej pełnoletni. Brak ograniczenia w górę :)
- kto nie załatwił dotychczas ze mną zakupu drewna w jego imieniu - przynosi jako wpisowe worek drewna kominkowego na głowę. Do nabycia w każdym markecie budowlanym i na części stacji paliw.
- prowiant i napitki we własnym zakresie, co kto lubi. Proszę pamiętać o naczyniach/kubkach jednorazowych.. choć dla zapominalskich na pewno się znajdą.
- brakującą aprowizację można zrobić w pobliskiej Biedronce (do 21:00)
- dojazd autem: do końca Obrońców Wybrzeża (skrzyżowanie z Dąbrowszczaków). Tam można zaparkować przed Biedronką, albo lepiej: z tyłu, na dużym parkingu.
- dojazd komunikacją miejską: autobus 127 z SKM Oliwa lub z w drugą stronę, z Wrzeszcza (galeria Bałtycka). Wysiada się na przystanku Przymorze Wielkie
http://ztm.trojmiasto.pl/rozklady/linia-127.html
- przechodzi się przez swiatła na Dąbrowszczaków przy Stonce i dalej deptakiem przez park w stronę morza. Po ok. 200 m (stał tam toi-toi ale nie wiem, czy jeszcze aktualnie stoi) trzeba skręcić w prawo (druga "porządna" alejka gruntowa)
- nie tolerujemy jedynie chamstwa i rozmów o polityce :)
- alternatywy (w postaci np. lokalu) nie ma. Będzie potrzebna, to się ad hoc coś zorganizuje
- może być chłodno, szczególnie po zmierzchu - zatem cieplejsza odzież wskazana. Strój oczywiście ogniskowy.
- tel kontaktowy jakby ktoś miał np. problem z trafieniem: 888 939 I7O
Przed chwilą zabezpieczyliśmy z Crossem drewno w suchym i przytulnym miejscu :) Jutro dojedzie na miejsce docelowe.
zobacz wątek