Widok

Ognisko w lesie

W ostatnim czasie dość często zauważam grupy młodych ludzi, prawdopodobnie młodzież licealna urzędujących w lesie na ul Kwiatowej (za Lewiatanem) zawsze przerażają mnie ilości śmieci oraz wyzwiska które produkuje ta młodzież ale ostatnio przechodzą samych siebie, rozpalają ogniska ,Kiedy zwróciłem uwagę jednemu z nich zostałem wyśmiany w twarz oraz otrzymałem informację że to nie moja własność i mam się nie interesować, mieszkam jakiś kilometr dalej ale nie bez znaczenia jest dla mnie las i przyroda a takim zachowaniem można zaszkodzić wielu żyjącym tam stworzeniom ale też ludziom mieszkającym nieopodal. Proszę o podpowiedz jak można wyegzekwować od tej młodzieży odrobinę rozsądku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
W ich obecności zadzwonić na policję lub 112 i dokonać zgłoszenia. Zagrożenie pożarem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

raz juz dzwoniłem, niestety zanim policja się zjawiła dzieciaków juz nie było.... może na przyszłośc po prostu nie powiniemem im zwracać uwagi tylko po cichu dzwonić i od razu przyjść z policją....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dzień dobry fotki im zrób telefonem. To działa.
Raz jak "młodzież" spuszczała ludziom powietrze z kół samochodów, wyciągnąłem telefon i zakomunikowałem, że na FB umieszczam. Cieli szpagatami powietrze, aż miło.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0


następnym razem powiedz, że czujesz marihuanę to desant policji będzie po 3 minutach, a zioło w kieszeni któryś na pewno będzie miał więc spokojna głowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego uważasz i generalizujesz, że młodzież nosi ze sobą marihuanę? Za chwilę młodzi ludzie nie będą mogli wyjść z domu, bo będziecie wołać policję. Zapomniał wół jak cilęciem był, akurat uważam, że w Bojanie jest dobra młodzież. Oczywiście jak wszędzie są wyjątki, ale ogólnie jest ok.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli ta młodzież zostawia tam po sobie śmieci i co chwile wali przekleństwami to powinno się ich tępić a nie jeszcze im kibicować
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja uważam że największą bolączką naszej młodzieży jest brak miejsca do spotkań
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0


jak byłem młody i robiłem to co w temacie powyżej to wzywali na mnie policję, za każdym razem więc nie zapomniałem, teraz jestem po drugiej stronie i to ja wzywam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Gonic gnojkow a nie sie uzalac nad cholota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie nie bronię dzieciaków, którzy palą ognisko w lesie, tu jak najbardziej trzeba szybko reagować. Ale nie zgadzam się, jak stawia się młodzież pod jedną kreską, bo ,,pewnie alkohol, narkotyki i wszystko co najgorsze". Bezmyślność trzeba tępić w zarodku zarówno u dzieci jak i u dorosłych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety tu się Pan nie pomylił -mlodzi zostawiają po sobie tony śmieci, w tym prezerwatywy , zużyte podpaski, butelki po paleniu marihuany , alkohol to chyba jednak najmniej szkodliwa forma ich rozrywki. Słowani jakimi się do siebie zwracają nie uzyłbym nawet do wroga a są też tam dziewczyny, potem co rano te same dziewczyny stoją na przystanku autobusowym i udają wielkie gwiazdy ... bardzo to smutne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

sugerujesz że alkohol jest zdrowszy od seksu ? albo od palenia zioła? :) Ja na przykład nie słyszałem żeby ludzie od zioła lub od seksu, tak jak od alkoholu, dostawali niewydolności tarczycy (a w rezultacie cukrzycy), chorób układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienia, stłuszczenia a w efekcie marskości wątroby, przewlekłego zapalenia trzustki, polineuropatii alkoholowej, nowotworów, zaburzeń psychicznych wywołanych uzależnieniem i paru innych niefajnych chorób... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

sugeruje ze narzędzie jakim jest seks u tak młodych ludzi, zwłaszcza kiedy jest uprawiany w krzakach z kim popapdnie po zielsku może mieć opłakane konsekwencje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dobrze Sebastianie, że mamy ciebie strażniku cnoty i powściągliwości seksualnej. Może pora zająć się własnym szambem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Alkohol?Dziewczyny? Prezerwatywy? Gdzie jest ten las ?? :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś robiło się ogniska po bojańskich lasach. Ale jak kończyliśmy to śmieci w plecaki i posprzątaliśmy po sobie, a nie syf zostawiać jak menele. Można się bawić ale z kulturą. Jak ktoś jest śmieciarzem to trzeba gonić, a nie szukać usprawiedliwienia. A co kto robi, czy pali trawę czy pije alkohol to jego sprawa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywatny teren (nie twój) to po co tam zaglądasz? Nie interesuj się... Biegaj z psem po swoim trawniku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No na pewno twój... Jakby właściciel wiedział to by nogi pourywał, a jak jeszcze ktoś by ściął mu drzewo to przy samej d*pie.
Właściciele okolicznych lasów nie grodzą ich bo uważają je za wspólne dobro, jednak to pewnie do czasu bo jak tacy kretyni będą w nich śmiecić to się w końcu wkurzą i to zrobią.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sam mlodociany plebs wieczorami przesiaduje pod gimnazjum , tragedia co za pseudo mlodziez
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Słychać wycie? Znakomicie. (6 odpowiedzi)

Kalkowskiemu już tak się pali koło tyłka, że trolle odpalone na 150%.

do góry