...bywałem na hali firmy 3 town paintball jeszcze w Gdyni, zawsze było miło i sympatycznie. Dzisiaj raz na jakiś czas korzystamy z usług w Gdańsku! Cenowo wejście z własnym sprzętem trochę dziwne, bo raz 25 zł a innym 50 zł a więc nie wiadomo o co chodzi. Z wypożyczeniem sprzętu koszta zawsze jak w cenniku. W sumie ceny nie zmieniły się od kilku lat a właściciele nie marudzą jak przyjedzie tylko kilka osób, organizują i nie pytają dlaczego! Jedynym minusem jest to, że na hali zaczyna robić się niebezpiecznie, jest ślisko! Ja sam zaliczyłem kilka wywrotek, a ludzi popierających moją opinie jest znacznie więcej. Po ostatnim razie tylko u mnie stłuczone kolano, wyłącznie dlatego że na hali jest coraz więcej "farby" a coraz mniej obsługi i trocin. Włączniki alarmu po latach też nadają się do wymiany. Rozumiem że na tym fachu nie ma kokosów ale o bezpieczeństwo klientów niestety trzeba zadbać! Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług ale powoli zaczynam rozglądać się za alternatywą. Firma stoi w miejscu, nie mówię tu o wymianie sprzętu ale o obsłudze, bezpieczeństwie i zmianach w obiekcie! Pozdrawiam, stały bywalec!