Widok

Ogród Świateł - Alicja w Krainie Czarów w Gdyni

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Ogród Świateł to wyjątkowa wystawa plenerowa, która przeniesie widzów do uwielbianego bajkowego świata. Widowisko przeznaczone jest dla całej rodziny, począwszy od najmłodszych na seniorach kończąc. To niebywała okazja do spaceru - podróży w bajeczny świat opowiedziany przy pomocy imponujących rozmiarów lampionów, tuneli świetlnych i zapierających dech pokazów ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Park dla mieszkańców

Park całkowicie ogrodzono nie bacząc nawet że przezeń wiodą ścieżki spacerowe i droga rowerowa, która jest częścią szlaku rowerowego i że jest popularnym miejscem dla miłośników czworonogów itp. Miasto po prostu oddało w zarząd na kilka miesięcy park (jeśli wieżyć terminażowi wywieszenie na płocie) nie dbając o nic. Mam nadzieję że ktoś tam w magistracie się ocknie.
popieram tę opinię 189 nie zgadzam się z tą opinią 39

zamknijmy cale miasto, zabronmy atrakcji bo gosc nie ma gdzie kupy z psem zrobic...
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 43

Mieszkańcy niech sobie radzą

To jedno z niewielu oświetlonych miejsc gdzie można swobodnie wyjść w zimę z psem. Raczej można było, ponieważ alejki zostały ogrodzone
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 13

idź se z kundlem gdzie indziej biadolić! i daj żyć innym
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 26

zamilcz

zamilcz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak

Z twojej najwięcej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

co tu dopłacać ? Przecież to i tak są mega żniwa.... Trochę prętów zbrojeniowych, materiał i lampki choinkowe. 40 min

.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

za prąd ignorancie. Bilet po 40zł , nie licznych gdynian stać, patrząc po rejestracjach to sami spoza

Gdyni. rach za prąd, znajac gdynski UM zapłacą wszyscy gdynianie//czaisz teraz??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze źle

Bla bla bla... Komuś się nie podoba nich nie przychodzi. Gdynia to 2/3 lasu więc proszę... Jest gdzie chodzić, jeździć rowerem, biegać, uprawiać Nordic Walking. Nie oszukujmy się, że sporo lubi na sezon tylko wybiera rower i sport na powietrzu. Gołym okiem widać mniej rowerzystów itp więc wiecie co mam na myśli. Zawsze można dopatrzeć się pozytywnych i niegatywnych rzeczy. Jak ktoś jest zgorzkniały to wiecznie nie będzie mu coś nie pasowało zasłaniając się oczywiście, że coś innym jest zabierane. Najlepszy lock down i wszyscy w domku,prawda?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 12

Miejsc na postawienie łąki z lampami też jest cała masa

Ale miasto musiało wybrać najbardziej popularną trasę rekreacyjną i park.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

tak samo cała masa jest miejsc na bieganie , jeżdzenie rowerem i wychodzenie z psem na spacer

wystarczy zmienić trochę route i rutynę przy okazji
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

wierzyć

wiara - wierzyć
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miasto dostalo pieniadze

To miasto oddało. Bo na tym polega biznes.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Park dla psów

Szczalnia i sr*jnia zamknięta ! Co za nie szczęście ! Za to okoliczne tereny mają teraz kilkakrotnie
większe nawożenie ! Park w części ogrodzonej odpocznie od tych odchodów i to jedyny plus tej nie udanej , drogiej i nie wartej 1/4 tej kasy na wstęp !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

obiektywny

I co z tego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

drożej!

co tak tanio, 50zł za osobę za wstęp do oświetlonego parku? Na pewno będą tłumy
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 12

Wyobraź sobie , że są

.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chyba w galerii , bo na pewno nie tam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

mylisz się

Po pierwsze to nie 50 zł a 37, po drugie to tak są tłumy, a przynajmniej w weekend. Nie chcesz nie idź-proste.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Za drogo- nie przychodz

Jpd
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wiesz po co ludzie wymyślili komentarze i recenzje ?

.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

najpierw sprawdź później oceniaj!

wyraźnie na stronie organizatora jest napisane, że za 49zł normalny to za bilet sezonowy! I to jest raczej dobra cena
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

no właśnie, a małe dzieci do 100cm wzrostu to nawet za symboliczną 1zł

też nie pasuje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

PO CO ?

Po co sezonowy ? Raz jak pójdziesz to na 100% już nie wrócisz ! A bilet jest imienny i nie odsprzedasz go dalej !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To ze ciebie nie stac

Nie znaczy ze wszyscy są tak samo biedni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ostatnio na wystawie roślin wstęp kosztował podobnie

A ludzi było co nie miara.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 25

ale za 49zł było jedno wejście a tu masz więcej

ludzie czytajcie sprawdzajcie informacje, a nie idziecie jak te medialne "baranki" na rzeź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

W lutym byłem w takim parku w Chorzowie i to było znakomite!

No ale to był znacznie większy teren, do tego wokół jeziora. Widziałem wczoraj w Orłowie jak budują nasz park. Będzie znacznie mniejszy, ale i tak to bardzo fajna atrakcja. Szkoda tylko, że za taką cenę!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 13

Gry zmuszające dzieci do patrzenia w smartfon... genialne.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

Trochę nie na miejscu biorąc pod uwagę, że mamy oszczędzać prąd.
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 12

Należy również dodać zamknięcie znacznej częsci parku dla spacerowiczów, turystów i kolarzy na kilka miesiecy oraz promowanie dzieciom plastykowego kiczu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

To nie jest wystawa 'dla mieszkańców', a wystawa 'dla grubego zysku'

Jeśli chcą robić głośny park rozrywki świateł i kiczu niech robią to w miejscach mniej wrażliwych i lepiej do tego przystosowanych (a najlepiej w ogóle..), a nie w miejskim parku, jednym z najpiękniejszych, w którym mieszkańcy szukają spokoju, ciszy i wytchnienia...w naturze. przeraża mnie, że ten hałas i zanieczyszczenie światłem ma trwać aż tyle miesięcy... błagam l i t o ś c i
popieram tę opinię 77 nie zgadzam się z tą opinią 19

Co jest z Gdynia nie tak?

Serio? W dobie kryzysu energetycznego zakładacie w najbardziej uczęszczanym gdyńskim parku plastikowe światełka / ogradzacie je płotem i chcecie żebyśmy je podziwiali?
Robicie z gdynian plebejuszy! Serio. Ta tania rozrywka to całkowite niezrozumienie sytuacji w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj/ Europa / świat.
Całkowite niezrozumienie potrzeb mieszkańców.
Panie Prezydencie Szczurek bezmyślność w tym mieście goni bezmyślność - ręce opadają.
popieram tę opinię 126 nie zgadzam się z tą opinią 29

Niech dzieci maja , bo dostaną hormony psychicznej od tych alarmów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ach tak. Przeczytałam artykuł i pomyślałam - "pewnie będą biadolić w komentarzach, że bieda, a oni zużywają prąd". Nie zawiodłam się. Niech żyją polacy :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

Twoja sprawa, nie idź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

no w dobie kryzysu energetycznego ...

... możesz sobie iść popaczeć na prund.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

masz rację,

ale wyznawcy Szczurka Cię zakrzyczą. Kryzys? Nie w Gdyni. Po wspaniałym lotnisku pora na budowę garaży za 70 (?)milionów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten park to pikuś

Niech oddadzą w końcu remontowaną Wielkopolską na wysokości Karwin. remontowaną od bagatela 2 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma zniżki na kartę mieszkańca?

zamykają nam część spacerową i nic w ramach rekompensaty. Niech ludzie siedza w domu i się nie wychylają
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 4

Światła, elektryczność, energia...

Sklepy ograniczają godziny pracy, galerie handlowe zmniejszają ilość iluminacji świetlnych celem zaoszczędzenia energii, a tu "park świateł" jako atrakcja. Ręce opadają, nie dojdziesz do ładu co się w tym kraju wyrabia.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 10

Przeciez my

za to zaplacimy,ci co zaplaca za wstep.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bede, stac mnie.

Jak dobrze ze nie mam bachorow, które zabierają mi pieniędzy które zarabiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 29

Atrakcja super

Dzieci to super tylko dla dojrzałych ludzi widocznie nie zaliczasz się do nich
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lol

Tak to jest jak ma sie piach w worach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można w takim miejscu robić takie rzeczy,czy bierze się pod uwagę zwierzęta.Tam miał być rezerwat ptasi raj. Po tych wszystkich agresywnych imprezach już prawie tam nie słychać ptaków. Sarenki czy zająca już tam nie zobaczysz.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 7

Słabe

Wielkie rozczarowanie. Po prostu kilka podświetlanych lampek w kształcie postaci, wiele z nich brudnych i zniszczonych. Girlandy na drzewach, choinka z iluminacjami i muzyka z... Krainy lodu. Misz-masz kilku rzeczy na raz i cepelia pełną gębą. Jak dla mnie zdecydowanie nie warto, całość można zwiedzić w kwadrans.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5

Cena z kosmosu. Byłem widziałem.

Warte około 15 zł normalny 10 ulgowy. A nie za 120zl za pare z dzieckiem ?
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

cena abstrakcyjna.

2+2 i mamy juz 150 zł.
to duzo,
Gdyby było po 15zł za wejscie to odwiedzjacych byłoby 5 razy wiecej i wiecej pieniedzy a koszt taki sam
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Plantacja lampek na pięknej trasie spacerowo rowerowej

Teraz, żeby przejść lub przejechać z Sopotu do Gdyni, trzeba pokonać pobliske rowy. Poprzednie imprezy w tym miejscu nie powodowały zaginięcia ciągu komunikacyjnego. To była fajna trasa na spacer, bieg, rower (część międzynarodowej R10, żeby nie było). Miejsce, gdzie można posiedzieć, gdzie mogą bawić się dzieci. Teraz jest brudna prywata i szpetny płot.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opamietajcie się

Wladze miasta- mamy kryzys energetyczny.A tu tandeta dla bogatych.Chcemy do parku,na spacer,rower a tu trakt rowerowy i pieszy zamkniety. Drzewa i trawa zniszczone.Tyle miesięcy-tragedia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

pierwszy w Polsce ??? kłamczuszki

W Warszawie w ogrodach pałacu w Wilanowie od lat jest co finansowany w całości przez Ferrero Rocher piękny ogród świateł i za darmo!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam w Wilanowie

W Wilanowie też są bilety, tyle, że tańsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Black Friday

Będą mieli jakąś ofertę na BF?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drogo, nudno.... Tyle prądu w kryzysie energetycznym? Gierka, za którą dostajesz na końcu minibrelok ze światełkiem z reklamą tej firmy - dzieci rozczarowane. Gdzie 50% za ulgowy? Za 100 cm bilet 1 zł, a za 101 cm dziecko-36 zł....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam

Na zdjęciach to ładniej wygląda, nie ma za bardzo czego tam oglądać a wejście tanie nie jest. Szkoda pieniędzy, naprawdę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nadzwyczajnego

Całość oglądania to jakieś 15 minut, cena wygórowana. Do tego od tygodni informacja o tej 'atrakcji' wyświetla się na głównej stronie trojmiasto.pl, a nie jest oznaczona jako materiał sponsorowany. Ciekawe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo drogo

Kosztowny spacerek dla pięcioosobowej rodziny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogo, błoto, nic ciekawego

Nic ciekawego za te pieniądze, szczególnie jak się chodzi po błocie. Szkoda energii i czasu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo drogie, bardzo brzydkie

Umiłowanie brzydoty, dewastacja i zamiana pięknego, unikalnego paku w złoża plastiku, jakie można spotkać w każdej galerii handlowej. Brak refleksji nad kryzysem energetycznym i katastrofą klimatyczną to smutne tło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry