Witam! Myślę że fajnie byłoby założenie oddzielnego tematu w zakładce dom - dział ogród. Forumowicze mogliby się dzielić uwagami, wymieniać opiniami i informacjami
Sprawa wygląda tak, że jak jest znaczna ilość wątków związanych z danym tematem a nie mającego jeszcze swojej kategorii na forum, wówczas podejmujemy decyzję o utworzeniu nowego działu. W drugą stronę to nie działa.
Pomyślimy o tym. Ważna jest dotychczasowa ilość wątków o takiej tematyce, bo jeżeli nie ma ich za dużo to utworzenie nowej kategorii nie będzie miało sensu.