Widok

Ogród w rodzinnym domu rodziców

Firmę Pana Janusza poleciła mi znajoma, mój przypadek jest o tym skomplikowany, że nie chodziło o ogród przy naszym domu, tylko przy domu moich rodziców, którzy z racji podeszłego wieku nie są w stanie w lato już tak często podlewać ogrodu jak kiedyś.

Pan Janusz przyjechał na miejsce, wymierzył teren, opowiedział o możliwościach i ewentualnych zagrożeniach, które mogą się pojawić. W tym miejscu chciałam bardzo Panu podziękować za Pana doradztwo, ma Pan olbrzymią wiedzę w temacie i celnie ocenia Pan stan ogrodu do realizacji projektu.

Następnie po przygotowaniu kosztorysu, podpisaliśmy umowę a firmą Pana Janusza zaczęła realizację projektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, kontaktu, propozycji cenowej, samej realizacji i finalnego kształtu systemu oraz tego jak ogród wygląda po instalacji. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na serwis nawadniania, który ma nam zapewnić nadzór nad systemem przez firmę.

Polecam osobom, które chcą mieć piękny ogród, ale nie koniecznie mają aż tak dużo czasu żeby się zajmować ciągłym podlewaniem lub tak jak u moich rodziców - brakuje trochę na to siły.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie sam poszukuję firmy, która realizuję mi budowę ogrodu. W internecie podczas poszukiwań trafiłem na stronę https://winter-gardens.pl/oferta/ogrody-zimowe/ Firma na pierwszym rzut oka wydaję się bardzo profesjonalna z bardzo szeroką ofertą usług dodatkowych. Czy warto tej firmie powierzyć zadanie zbudowania ogrodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry