Widok

Ogrodnik

Szukam osoby lub firmy która jest w stanie przywieźć 8 ton czarnoziemu I rozypac po ogrodzie 30m x 6m. Potem wyrównać I utwardzic A następnie rozsiać trawę. Proszę o kontakt tutaj lub na Tomtom838@gmail.com dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogródek jest w Baninie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
180 m2 trawnika z 8 ton ziemi? Raczej się nie da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
10 ton już zostało wysyłane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysypane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Larix, Dawid. Numeru nie mam ale w google pewnie będzie albo na facebooku gdzieś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poważnie? Mam dzwonić do firmy z Torunia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
30 sekund zajęło mi znalezienie
http://larix-serwis-ogrodniczy.pl/

Niestepowo a nie torun, my korzystaliśmy rok temu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i pięknie. Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także tego... skorzystałem z usług tej firmy. Jak sie okazało nawiezienie 5ton ziemi i położenie trawy z rolek to koszt 4tys zł szok . Razem z tatą nawiązałem już 10 ton ziemi i to jest jeden dzień pracy. Przepraszam jeśli żyje w innym świecie ale czy prace ogrodowe są takie drogie? Więc dalej szukam kogos chętnego do zrobienia małego projektu . Zapłacę normalne pieniądze jeśli ktoś szuka dodatkowej pracy . Pozdrawiam Tomek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grubo... Ale idzie recesja i sprowadzi na ziemię większość ludzi. Dodatkowe podatki choćby katastralny plus inflacja od szalonego druku pustego pieniądza i takie tam też zrobią swoje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

usługi ogrodnicze nie nalezą do najtańszych..... jest to praca sezonowa ..... 4 tys hmmm tanio , ale ty pewnie chciałbyś by ktoś to zrobił za darmo .... myśl człowieku ten ktoś tez ma rodzinę którą musi wykarmić.... jeśli ktoś to zrobi taniej to musi być jakimś desperatem który nie ma zleceń bo partoli każdą robotę ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tu nie trzeba fachowca żeby nawiesc ziemi . Jeśli myślisz że szukam kogos kto zrobi to za darmo to widocznie myślisz własnym kryteriami. Ja natomiast zdroworozsadkowo. Także jeśli ktoś chce tylko dorobić I ma jakis wolny dzień. To cały czas szukam. Najlepiej jakby to były dwie osoby. Myślę że 800zl na dwóch za dzień pracy to jest ok zwłaszcza że to jest tylko fucha. także proszę jeśli ktoś nie ma nic sensownego do napisana to niech nie pisze wcale
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Za 800 zlotych to nawet dwóch pracowników z Ukrainy nie zrobi tego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

800 zł heheheh weź człowieku zejdź na ziemię. Zrób sam. Jak cię nie stać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest cena z trawą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak cena z rolkami trawy z transportem ziemi, pracą 2 ludzi i poobiednià rozmową z paniczem gdy wróci ze swojej niezbyt płatnej pseudoposady, ale lubi wymagać.
Kur...a samą ziemie i transport można sobie zorganizować i ludzi osobno skoro sie oszczepędzić chce i dodać to...jesteś deb...lem czy masz problemy z percepcją?! 4tys.też bym nie dał,ale byłoby już ogarnięte...sromtom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś mi się nie zgadza. Sama trawa dobrej jakości to około 13 zł za metr. Żadna szanująca się firma nie kładzie najtańszej żeby później panicz nie dzwonił z reklamacjami. Do tego ziemia robota podatki zusy. Za 4k z materiałem to wg mnie się nie da.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie. Sama robocizna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Klinika ogrodowa Czaple polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zrób to sam z tata, przeciez to takie proste, wgl skoro wiesz jak to zrobić, masz caly potrzebny sprzęt( bo o tym nigdy nikt nie pamięta przy cenie, ze to tez sie liczy) a nie szukaj kogos kto zrobi to za darmo a Ty bedziesz jeszcze chodził i mowil, ze jest nierówno
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale "Pan kupił wille = szereg pod gdanskem"i myśli ,ze jest gość .....on chce mieć zrobione najlepiej dobrze... tylko kasy nie za bardzo chce wydać , takim to zawsze będzie za drogo ...on nie pomyśli o zusach , maszynach , podatkach itd....szkoda gadac ...Tata po pierwszych dwóch tonach powiedział ,ze pie***li i nie robi , wiec szuka teraz frajerów co mu za darmo pod poziomice ziemie rozsypia :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i na koniec roboty wpadnie z glupim usmieszkiem i tekstem o targowaniu przy zaplacie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trawa z rolki na ten metraż to min. 1800 zł. Praca ogrodnika.. możesz patrzeć jak np kopie czy grabi.. to min. 90 zł/H. Użycie maszyn jest droższe. Za 4000 to powinieneś być usatysfakcjonowany. Polecam samemu przełopatować te pare ton. Powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry