Egzamin zdany za pierwszym razem !!!!!!!
dla mnie która nigdy wcześniej nie miała styczności z samochodem to było nie lada wyzwanie,ale Krystian ma anielską cierpliwość i skuteczne metody nauczania,zawsze powtarzał ״że nie sztuka nauczyć jeździć kogoś kto już wcześniej miał do czynienia z autem ״ pomału małymi kroczkami nauka posuwała się do przodu,nie raz były chwile zwątpienia z mojej strony i nie raz łzy się polały. Aż wreszcie dobrnęłam do końca kursu i tu dziękuję Ci Krystian za to,że nauczyłeś mnie cierpliwości której tak bardzo mi brakuje,że nigdy nie zwątpiłeś we mnie,bo to przede wszystkim dzięki Tobie nauczyłam się jeździć,to Ty do bólu ćwiczyłeś ze mną rękaw,że przez te 30 godzin słuchałeś cierpliwie mojego marudzenia:),za Twoje niesamowite poczucie humoru,za wiedzę,doświadczenie,pełen profesjonalizm i zaangażowanie jakie wkładasz w swoją pracę…i tak mogłabym wymieniać bez końca Twoje zalety bycia wspaniałym instruktorem i w podziękowaniu między innymi dla Ciebie za Twój czas i trud chciałam zdać za pierwszym razem i udało się:))dzięki Tobie spełniło się moje największe marzenie.
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję,a sentyment do granatowejpozostanie na zawsze…