Widok

Ogrzewanie gazowe kamienica opinie

Poszukuje opinii na temat ogrzewania w starszych blokach (Chelm). Nie ma w tym rejonie c.o i nie wiem jaki rodzaj ogrzewania wybrac. Powiem szczerze, ze boje sie gazu- nie ma piecy w mieszkaniu wiec opcja jest tylko gazowe lub elektryczne.
Poprosze o opinie jakie opcje ogrzewania polecacie i jak sie sprawuje w uzytkowaniu.
Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy piec gazowy dwufuncyjny, do ogrzewania i ciepłej wody, np. Junkers lub Vaillant. Ale to chyba nie jest mieszkanie w bloku? Tylko w kamienicy? Jak budynek nieocieplony, to straty ciepła będą duże i rachunki za gaz wysokie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, to stara kamienica na Worcella
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w tej samej sytuacji i mieszkam w Pani okolicy, mimo wszystko zdecydowałam się na ogrzewanie gazowe i w tym miesiącu ruszają panowie z robotą. Liczę na to, że wspólnota podejmie niedługo działania z ociepleniem kamienicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mozna wiedziec jakie to sa koszta? Wszystko od projektu do założenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie wszystko zależy od metrażu mieszkania i być może innych rzeczy. U mnie firma określiła się że za robocizne+grzejniki piec itp 15-16tys. Wiadomo są też inne wydatki typu projekt ogrzewania gazowego czy wizyty kominiarza, więc trochę się tego uzbiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, az tyle! Nie wiedzialam, ze to taka droga sprawa. Mam mieszkanie 43metry.. a Pani jak duze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 35m2. Firme mam z polecenia od okolicznych mieszkańców, którzy również korzystali z ich usług i są zadowoloni, więc mam nadzieję, że na kasę mnie nie robią;) Proszę również pamiętać o dofinansowaniu od miasta w wysokości 5 tysięcy złotych, tylko trzeba faktury zbierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno dofinansowanie jest przy zmianie ogrzewania, jak sie demontuje piec i zmienia na gazowe. Oby sie Pani cieplo mieszkalo. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem już po zmianie ogrzewania z pieca kaflowego na gazowe. Koszty od samego początku jakie poniosłam to ok 19 tys. 4 grzejniki, piec kondensacyjny lepszej jakości. A co do dofinansowania to owszem, dotyczy to pieców kaflowych, ale tutaj na starym Chełmie niestety sporo ludzi jeszcze z takiej formy ogrzewania korzysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musieliśmy zlikwidowac piece i padła decyzja o panelach na podczerwien. Wybralismy panele Infrared polskiej marki Oxyly, polecam sprawdzają się doskonale https://www.oxyly.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry