Widok

Oklejanie folią - carbon

Witam
Kto z Państwa wie, gdzie można okleić element plastykowy motocykla, konkretnie błotnik + lusterka folią carbon.
Sprawa b. pilna
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest dosyć proste. Kup na allegro dobra folie termoplastyczna i poogladaj filmiki jak ludzie to robia. Poqierzchnia musi być sucha i czysta. Opalarka podgrzewasz i formujesz folie. Sam oklejalem biala folia i wyszlo bardzo profesjonalnie a przy tym fajna zabawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się wydawało, że to proste ale niestety nie daję rady. Chciałem okleić przedni błotnik motocykla. Folie w deseń skóra węża w 3D bardzo mi się marszczy, jak nagrzeję jest bardzo elastyczna i się naciąga, a za moment ochładza się i jest sztywna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie robiłem tego ale wydaje mnie się,że zanim ogrzejesz folię przedtem nagrzej błotnik aby nie ochładzał folii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to jak nie robiłeś to przestań dawać głupie rady, samą folię ogrzewasz jak jest już na oklejanym materiale - nie mając o tym pojęcia zerknąłbym na pierwszy lepszy filmik instruktażowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem wam że warto http://www.guerrier.pl/gdzie-naprawic-fotele-samochodowe/ gołym okiem widać różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry